Zamknij

Bartosz Fabiński - kim jest uczestnik Ameryka Express? [WIEK, WZROST, UFC, INSTAGRAM]

Paweł Żurek
04.03.2020 15:26
Bartosz Fabiński - kim jest uczestnik Ameryka Express? [WIEK, WZROST, UFC, INSTAGRAM]
fot. screen Instagram/Bartosz Fabiński

Bartosz Fabiński razem z Marcinem Różalskim wezmą udział w kolejnej edycji programu "Ameryka Express". Poniżej zebraliśmy informacje o tym, kim jest Bartosz Fabiński i sprawdziliśmy, jakich informacji o nim najchętniej szukali internauci: wiek, wzrost, UFC, Instagram.

Bartosz Fabiński - kim jest uczestnik Ameryka Express? Poniżej zebraliśmy najczęściej wyszukiwane informacje na temat jednego z uczestników nowej edycji show TVN.

Bartosz Fabiński: kim jest uczestnik Ameryka Express? [UFC, WIEK, WZROST]

Bartosz Fabiński to polski zawodnik mieszanych sztuk walki wagi półśredniej i średniej. Był już mistrzem PLMMA w wadze średniej. Aktualnie Fabiński jest zawodnikiem najbardziej prestiżowej organizacji na świecie – UFC. Walczy w wadze półśredniej.

Obecny bilans walk Fabińskiego to 14 zwycięstw ( w tym 8 nokautów) i 3 porażki. W marcu 2020 roku Polak będzie walczył na kolejnej gali UFC z Rosjaninem Shavkatem Rakhmonovem.

Fabiński ma 182 centymetry wzrostu, waży 77 kilogramów. 

Bartosz Fabiński w Ameryka Express 2

Na początku 2020 roku zostały potwierdzone pierwsze informacje na temat nowej edycji Ameryki Express 2020.  Bartosz Fabiński wystąpi w programie ze swoim znajomym Marcinem Różalskim. 

Pozostali uczestnicy, których będzie można zobaczyć w programie to m.in. Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, Patrycja Markowska i Żaneta Lubera, Grzegorz i Rafał Collins, Reggie Benjamin i Iwona Burnat oraz Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał.

Ameryka Express 2020: UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy 2. edycja programu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

 "Ameryka Express" ma wrócić na antenę TVN wiosną 2020 roku. Prawdopodobnie będzie to ostatnia edycja programu. AE będzie najprawdopodobniej liczyła 13 odcinków. Tym razem uczestnicy będą mierzyć się w Gwatemali i Kolumbii. Dni i godziny emisji 2. edycji "Ameryki Express" nie są jeszcze znane. 

Zagłosuj

Czy wg. Ciebie Marcin Różalski i Bartosz Fabiński mają na wygraną w programie Ameryka Express 2?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PZ