Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Bartosz Gelner - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 27.03.?

27.03.2018 13:10

Bartosz Gelner będzie gościem "Kuby Wojewódzkiego". Aktor razem z kompozytorem i producentem muzycznym Piotrem Rubikiem zasiądzie na kultowej kanapie u "Króla TVN-u". Odcinek z udziałem artystów zostanie wyemitowany już we wtorek, 27 marca. Co wiemy na temat gościa Kuby Wojewódzkiego, Bartosza Gelnera?

Bartosz Gelner - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 27.03.? fot. screen Youtube/tvnpl

Kim jest Bartosz Gelner? Na to pytanie szuka odpowiedzi wielu internautów, po tym jak została udostępniona informacja o tym, że będzie on gościem w programie "Kuba Wojewódzki". Sprawdzamy, kim jest Bartosz Gelner i przedstawiamy najważniejsze informacje na temat polskiego aktora.

» Wiktoria Gąsiewska: wiek, chłopak - kim jest gość Wojewódzkiego 3.04.? «

Bartosz Gelner - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 27.03.?

Bartosz Gelner to polski aktor telewizyjny i filmowy. Urodził się 25 kwietnia 1988 roku w Chorzowie (w tym roku skończy 30 lat). W latach 2004-2007 uczęszczał do Akademickiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Chorzowie, a w 2012 roku ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie.

Na szklanym ekranie zadebiutował w 2009 roku rolą w serialu "Przystań", gdzie zagrał Olafa Kozłowskiego. Z kolei przełomem w jego karierze było wcielenie się w rolę Aleksandra Lubomirskiego w filmie "Sala Samobójców" (2011 r.) . Za rolę w produkcji otrzymał Nagrodę im. Piotra Łazarkiewicza. Sukces ten powtórzył w 2013 roku, kiedy otrzymał nagrodę za rolę Michała w "Płonących wieżowcach". Dodatkowo od 2014 roku Bartosz Gelner występuje w Nowym teatrze w Warszawie. Poniżej przedstawiamy wybrane filmy, w których zagrał aktor:

- "Dzień oszusta" (2012 rok)

- "Reakcja łańcuchowa" (2017 rok)

- "Kobieta sukcesu" (2018 rok)

Przypominamy, że Bartosz Gelner był już gościem Kuby Wojewódzkiego. Na kultowej kanapie po raz pierwszy zasiadł w 2001 roku.

» Żona Sławomira Zapały - ile ma lat i kim jest Magdalena Kajrowicz? «

Bartosz Gelner u "Kuby Wojewódzkiego" 27.03. - online i w TV: kiedy i gdzie oglądać?

Bartosz Gelner wraz z Piotrem Rubikiem będą gośćmi "Kuby Wojewódzkiego". Odcinek z udziałem artystów wyemitowany zostanie we wtorek, 27 marca o godzinie 22:30 w stacji TVN. Osoby, które o tej porze nie będą mogli zjawić się przed telewizorami, mogą obejrzeć Piotra Rubika i Bartosza Gelnera u "Kuby Wojewódzkiego" online, na internetowej platformie player.pl

RadioZET.pl/JW

Oceń