Zamknij

Bartosz Gelner - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 27.03.?

Redakcja
27.03.2018 13:10
Bartosz Gelner - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 27.03.?
fot. screen Youtube/tvnpl

Bartosz Gelner będzie gościem "Kuby Wojewódzkiego". Aktor razem z kompozytorem i producentem muzycznym Piotrem Rubikiem zasiądzie na kultowej kanapie u "Króla TVN-u". Odcinek z udziałem artystów zostanie wyemitowany już we wtorek, 27 marca. Co wiemy na temat gościa Kuby Wojewódzkiego, Bartosza Gelnera?

Kim jest Bartosz Gelner? Na to pytanie szuka odpowiedzi wielu internautów, po tym jak została udostępniona informacja o tym, że będzie on gościem w programie "Kuba Wojewódzki". Sprawdzamy, kim jest Bartosz Gelner i przedstawiamy najważniejsze informacje na temat polskiego aktora.

» Wiktoria Gąsiewska: wiek, chłopak - kim jest gość Wojewódzkiego 3.04.? «

Bartosz Gelner - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 27.03.?

Bartosz Gelner to polski aktor telewizyjny i filmowy. Urodził się 25 kwietnia 1988 roku w Chorzowie (w tym roku skończy 30 lat). W latach 2004-2007 uczęszczał do Akademickiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Chorzowie, a w 2012 roku ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie.

Na szklanym ekranie zadebiutował w 2009 roku rolą w serialu "Przystań", gdzie zagrał Olafa Kozłowskiego. Z kolei przełomem w jego karierze było wcielenie się w rolę Aleksandra Lubomirskiego w filmie "Sala Samobójców" (2011 r.) . Za rolę w produkcji otrzymał Nagrodę im. Piotra Łazarkiewicza. Sukces ten powtórzył w 2013 roku, kiedy otrzymał nagrodę za rolę Michała w "Płonących wieżowcach". Dodatkowo od 2014 roku Bartosz Gelner występuje w Nowym teatrze w Warszawie. Poniżej przedstawiamy wybrane filmy, w których zagrał aktor:

- "Dzień oszusta" (2012 rok)

- "Reakcja łańcuchowa" (2017 rok)

- "Kobieta sukcesu" (2018 rok)

Przypominamy, że Bartosz Gelner był już gościem Kuby Wojewódzkiego. Na kultowej kanapie po raz pierwszy zasiadł w 2001 roku.

» Żona Sławomira Zapały - ile ma lat i kim jest Magdalena Kajrowicz? «

Bartosz Gelner u "Kuby Wojewódzkiego" 27.03. - online i w TV: kiedy i gdzie oglądać?

Bartosz Gelner wraz z Piotrem Rubikiem będą gośćmi "Kuby Wojewódzkiego". Odcinek z udziałem artystów wyemitowany zostanie we wtorek, 27 marca o godzinie 22:30 w stacji TVN. Osoby, które o tej porze nie będą mogli zjawić się przed telewizorami, mogą obejrzeć Piotra Rubika i Bartosza Gelnera u "Kuby Wojewódzkiego" online, na internetowej platformie player.pl

RadioZET.pl/JW