Zamknij

Barwy szczęścia - dlaczego w poniedziałek 10.06.2019 nie ma odcinka i kiedy nowy odcinek?

Jolanta Waligóra
10.06.2019 10:46
Barwy szczęścia - dlaczego w poniedziałek 10.06.2019 nie ma odcinka i kiedy nowy odcinek?
fot. Instagram.com/barwyszczescia.official

Dlaczego nie ma "Barw szczęścia" 10 czerwca 2019? W poniedziałek, zgodnie z dotychczasowym harmonogramem, powinien zostać wyemitowany nowy odcinek serialu, jednak na widzów czeka niemała niespodzianka - na nowy epizod serialu będziemy musieli trochę poczekać. Przedstawiamy szczegółowe informacje i wyjaśniamy, dlaczego nie ma odcinka "Barw szczęścia" 10.06.2019 w TV.

"Barwy szczęścia" 10.06.2019 - dlaczego w poniedziałek nie ma odcinka serialu TVP? Kiedy wyemitowany zostanie kolejny odcinek? O której godzinie? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy, dlaczego nie ma odcinka "Barw szczęścia" 10 czerwca.

Barwy szczęścia - dlaczego nie ma odcinka w poniedziałek 10.06.2019?

W poniedziałek, według dotychczasowego programu telewizyjnego, powinien zostać wyemitowany kolejny odcinek popularnego serialu TVP. Tak się jednak nie stanie, a fakt, że w poniedziałek 10.06.2019 nie ma "Barw szczęścia" może zaskoczyć niejednego widza. Dlaczego nowy odcinek nie zostanie wyemitowany? Odpowiedź jest bardzo prosta. Serial "Barwy szczęścia" nie będzie emitowany w wakacje. Widzów czeka zatem blisko trzymiesięczna przerwa od serialu. 

M jak miłość - dlaczego nie ma odcinka w poniedziałek 10.06.2019 i kiedy kolejny odcinek?

Przypomnijmy, że ostatni odcinek "Barw szczęścia" przed wakacjami można było oglądać w piątek, 7 czerwca o godzinie 20:35.

Kiedy nowy odcinek Barw szczęścia?

Nowy odcinek "Barw szczęścia" będzie można obejrzeć dopiero po wakacjach 2019, na początku września. Prawdopodobnie serial powróci na antenę TVP w poniedziałek, 2 września, a dni i godziny transmisji nie ulegną zmianie. Jeśli informacja ta zostanie potwierdzona, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco. 

Barwy szczęścia - przerwa wakacyjna 2019: kiedy nowe odcinki serialu?

Nowe odcinki "Barw szczęścia" z pewnością przyniosą wiele emocji. W 2083. odcinku serialu "Barwy szczęścia" ksiądz Tadeusz zorganizuje wyjazd dzieci z parafii na finał Pucharu Polski, w którym będą walczyć drużyny Józka i Darka. O pomoc poprosi Jolę oraz Władka, którzy chętnie dołączą do wycieczki. Niestety ich busik, prowadzony przez Franka będzie miał wypadek! Wiadomo, że kierowca samochodu osobowego, który z impetem wjedzie w samochód z dziećmi, zginie na miejscu, a busik wyląduje w rowie...

RadioZET.pl/JW