Zamknij

Barwy szczęścia - kiedy ostatni odcinek przed wakacjami 2019?

Jolanta Waligóra
07.06.2019 09:11
Barwy szczęścia - kiedy ostatni odcinek przed wakacjami 2019?
fot. Instagram.com/barwyszczescia.official

Kiedy ostatni odcinek "Barw szczęścia" przed wakacjami 2019? Informacji na ten temat szuka wielu fanów serialu. Finałowy epizod wyemitowany zostanie na początku czerwca, a potem rozpocznie się wakacyjna przerwa, która potrwa blisko trzy miesiące. Sprawdzamy, kiedy ostatni odcinek "Barw szczęścia" przed wakacjami 2019. 

"Barwy szczęścia" - ostatni odcinek przed wakacjami 2019: kiedy oglądać? O której godzinie i gdzie zostanie wyemitowany? Kiedy rozpocznie się przerwa wakacyjna? Odpowiadamy na zadawane pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy ostatni odcinek "Barw szczęścia" przed wakacjami 2019.

Barwy szczęścia - dlaczego w poniedziałek 10.06.2019 nie ma odcinka i kiedy nowy odcinek?

Barwy szczęścia - kiedy ostatni odcinek przed wakacjami 2019?

Informacji o ostatnim odcinku "Barw szczęścia" przed wakacjami 2019 szuka wielu fanów popularnego serialu TVP. Finałowy epizod, przed rozpoczęciem blisko trzymiesięcznej przerwy, wyemitowany zostanie na początku czerwca. Ostatni odcinek "Barw szczęścia" 2019 przed wakacjami będzie można oglądać w piątek, 7 czerwca. Tradycyjnie epizod wyemitowany zostanie o 20:35 w TVP2.

Z kolei nowe odcinki będziemy mogli oglądać już na jesieni w TVP2.

Barwy szczęścia - przerwa wakacyjna 2019: kiedy nowe odcinki serialu? 

Barwy szczęścia - ostatni odcinek przed wakacjami 2019: co się wydarzy?

Ostatni odcinek "Barw szczęścia" 2019 przed wakacjami z pewnością wywoła wiele emocji. W 2082. epizodzie Bożena przedstawi Kasi malarkę, u której zamówiła obrazy do dekoracji hotelu. Malarką okaże się Iza Małek, która kilka lat temu skorzystała z nasienia Łukasza i z którą Sadowski ma dziecko. 

M jak miłość po wakacjach 2019: kiedy oglądać nowe odcinki serialu?

Z kolei Przemek poinformuje Jerzego, że rozwodzi się z Malwiną. Mężczyzna będzie miał pretensje do córki, że nie powiedziała mu o swoich kłopotach. Tymczasem Malwina po raz kolejny spotka się z Adamem, który przeżywa kryzys w małżeństwie. Julita natomiast, która miała jechać z Józkiem na mecz, finalnie zmieni zdanie. Ksiądz Tadeusz poprosi zatem Władka, by ten został jednym z opiekunów podczas wycieczki do Torunia.

Co jeszcze wydarzy się w ostatnim odcinku "Barw szczęścia" 2019? Dowiemy się już w piątek!

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW