Zamknij

Barwy szczęścia - przerwa wakacyjna 2019: kiedy nowe odcinki serialu?

Jolanta Waligóra
10.06.2019 10:51
Barwy szczęścia - przerwa wakacyjna 2019: kiedy nowe odcinki serialu?
fot. Instagram.com/barwyszczescia.official

Kiedy "Barwy szczęścia" po przerwie wakacyjnej 2019? Informacji na ten temat szuka wielu fanów popularnego serialu TVP. Ostatni epizod przed rozpoczęciem blisko trzymiesięcznej przerwy wyemitowany zostanie na początku czerwca, ale po wakacjach 2019 "Barwy szczęścia" wrócą na antenę. Szczegóły zamieszczamy poniżej.

"Barwy szczęścia" - kiedy nowe odcinki po wakacjach 2019? O której godzinie będzie można oglądać kolejne epizody? Co się wydarzy? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy "Barwy szczęścia" po przerwie wakacyjnej 2019 trafią do TV.

Barwy szczęścia - dlaczego w poniedziałek 10.06.2019 nie ma odcinka i kiedy nowy odcinek?

Barwy szczęścia - kiedy nowe odcinki po wakacjach 2019?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów popularnego serialu, którzy zastanawiają się, kiedy "Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 wrócą na antenę - nowe odcinki będziemy mogli oglądać już na jesieni w TVP2. Przypomnijmy, że ostatni epizod serialu przed rozpoczęciem się blisko trzymiesięcznej przerwy wyemitowany zostanie w piątek, 7 czerwca o godzinie 20:35.

Barwy szczęścia - kiedy ostatni odcinek przed wakacjami 2019?

Nie wiadomo jeszcze, czy zmienią się dni i godziny transmisji "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej 2019. Jeśli zostanie opublikowana jakakolwiek informacja na ten temat, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Zakochani po uszy, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu po wakacjach 2019?

Barwy szczęścia - przerwa wakacyjna 2019: co się wydarzy w nowych odcinkach?

Nowe odcinki "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej 2019 z pewnością przyniosą wiele emocji. W 2083. odcinku serialu "Barwy szczęścia" ksiądz Tadeusz zorganizuje wyjazd dzieci z parafii na finał Pucharu Polski, w którym będą walczyć drużyny Józka i Darka. O pomoc poprosi Jolę oraz Władka, którzy chętnie dołączą do wycieczki. Niestety ich busik, prowadzony przez Franka będzie miał wypadek! Wiadomo, że kierowca samochodu osobowego, który z impetem wjedzie w samochód z dziećmi, zginie na miejscu, a busik wyląduje w rowie...

M jak miłość po wakacjach 2019: kiedy oglądać nowe odcinki serialu?

Co jeszcze wydarzy się w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2019? Tego dowiemy się już na jesieni!

Seriale na wakacje 2019 - co oglądać? Najlepsze i nowe produkcje Netflix i HBO

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW