Zamknij

Bayern - AEK: transmisja online, w TV - na żywo. Gdzie obejrzeć mecz?

Redakcja
07.11.2018 10:13
Bayern - AEK: transmisja online, w TV - na żywo. Gdzie obejrzeć mecz?
fot. Christian Kolbert/Pixathlon/REPORTER/East News

Gdzie oglądać mecz Bayern - AEK? Na żywo piłkarski pojedynek będzie można obejrzeć 7 listopada. Środowe starcie z pewnością wywoła wiele emocji wśród polskich kibiców i nie tylko. W końcu na boisku zobaczymy Roberta Lewandowskiego. O której starcie? Sprawdzamy informacje na temat streamu meczu Mecz Bayern Monachium - AEK Ateny online oraz transmisji w TV.

Mecz Bayern Monachium - AEK Ateny, Liga Mistrzów 2018: na żywo. Gdzie obejrzeć piłkarski pojedynek? Kiedy? O której godzinie transmisja w TV? Czy przewidziany jest bezpłatny stream online? Sprawdzamy informacje na temat środowego starcia.

»  Juventus - Manchester Utd: na żywo - transmisja w TV, online. Gdzie oglądać? «

Bayern - AEK: na żywo - transmisja w TV. Gdzie obejrzeć mecz?

Mecz Bayern - AEK na żywo będzie można obejrzeć w środę, 7 listopada. Początek starcia zaplanowany jest na godzinę 21:00. Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które chcą śledzić wieczorną rywalizację. Przewidziana jest transmisja meczu Bayern Monachium - AEK Ateny w telewizji. Piłkarskie spotkanie dostępne będzie na kanale Polsat Sport Premium 2. Przypominamy, że kanały premium Telewizji Polsat są dodatkowo płatne.

Mecz Bayern - AEK niewątpliwie wywoła wiele emocji wśród polskich kibiców i nie tylko. W końcu na boisku zobaczymy Roberta Lewandowskiego. Ostatni mecz tych drużyn zakończył się klęską AEK Ateny, które przegrały 0:2. W środę dowiemy się zatem, czy grecki klub piłkarski odegra się za ostatnią porażkę. Przypominamy, że do tej pory w rozgrywkach Ligi Mistrzów 2018 Bayern ma na swoim koncie zwycięstwo z Benficą 2:0 oraz remis z Ajax Amsterdam 1:0. Z kolei AEK Ateny przegrały wszystkie mecze - z Ajax Amsterdam 0:3 oraz z Benficą 2:3. Tym samym z 0 punktami w tabeli grupy E plasuje się na ostatnim miejscu. Drużyna Roberta Lewandowskiego natomiast z 7 punktami jest na 2. miejscu.

Mecz Bayern Monachium - AEK Ateny: online. Gdzie oglądać mecz w internecie?

Środowe starcie będzie można obejrzeć także online. Mecz Bayern - AEK dostępny będzie na platformie Ipla.tv. Stream w internecie jest jednak płatny, a cena za dostęp na 7 dni wynosi 40 zł.

Relacja meczu Bayern - AEK na żywo na → sport.radiozet.pl

RadioZET.pl/JW