Zamknij

BeMy - kim są polscy supporterzy koncertu Eda Sheerana w Polsce 2018?

Redakcja
09.08.2018 12:32
BeMy - kim są polscy supporterzy koncertu Eda Sheerana w Polsce 2018?
fot. Adam Burakowski/REPORTER/EASTNEWS

Kim są BeMy? To polski support koncertu Eda Sheerana w Polsce w 2018 roku. Polsko-francuski zespół zagra przed brytyjskim artystą 11 i 12 sierpnia na PGE Narodowym w Warszawie. Co warto wiedzieć o duecie, który zajął 2. miejsce w 6. edycji programu "Must Be the Music. Tylko muzyka"? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat zespołu BeMy.

BeMy - kim są polscy supporterzy koncertu Eda Sheerana? Przedstawiamy wszystkie najistotniejsze informacje na temat zespołu i odpowiadamy na jedne z często pojawiających się pytań.

» Ed Sheeran w Warszawie 2018: support - kto zagra przed artystą? «

BeMy - kim są polscy supporterzy koncertu Eda Sheerana w Warszawie 2018?

BeMy to zespół założony przez dwóch braci - Mattię oraz Eliego Rosinskich, którzy urodzili się i wychowali we Francji. Duet ma jednak polskie korzenie. Co ciekawe, bracia po ukończeniu szkoły średniej wyjechali do Anglii, gdzie rozpoczęli muzyczne studia na Akademii Muzyki Współczesnej. Mieszkali tam w jednym pokoju z Edem Sheeranem, z którym się zaprzyjaźnili. W sierpniu będą supportować koncert artysty na PGE Narodowym w Warszawie. Oprócz zespołu BeMy koncert Eda Sheerana supportować będą Anne-Marie oraz Jamie Lawson.

» Ed Sheeran w Warszawie 2018 - setlista: jakie piosenki zaśpiewa?

Zespół BeMy: Must Be the Music, piosenki [KARIERA, OSIĄGNIĘCIA]

Wiele osób może kojarzyć zespół z show emitowanego w Telewizji Polsat "Must Be the Music". BeMy wzięły udział w przesłuchaniach do szóstej edycji programu i doszły do ostatniego odcinka, zajmując finalnie 2. miejsce. Duet może poszczycić się wieloma osiągnięciami. Zdobył m.in. nagrodę jurorów podczas festiwalu TOPtrendy 2014 organizowanego w Sopocie. W tym samym roku wydali swój debiutancki singiel "Angel’s Romance". Dwa lata później, w kwietniu 2016 ukazała się debiutancka płyta BeMy "Grizzlin". Rok później uzyskali nominację do Fryderyków w kategorii Fonograficzny debiut roku.

Zespół jest aktywny w mediach społecznościowych. BeMy na Instagramie można znaleźć pod nazwą: bemystagram.

a
fot.
b
fot.

»  Koncert Eda Sheerana - utrudnienia w ruchu [11-12.08.] 

RadioZET.pl/JW