Zamknij

Beata Chmielowska-Olech: kim jest uczestniczka Star Voice. Gwiazdy mają głos? [WZROST, WIEK]

Jolanta Waligóra
28.02.2020 14:23
Beata Chmielowska-Olech: kim jest uczestniczka Star Voice. Gwiazdy mają głos? [WZROST, WIEK, DZIECI]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Beata Chmielowska-Olech to uczestniczka nowego muzycznego programu TVP "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Jest polską dziennikarką, która prowadzi "Teleexpress" emitowany w TVP1 oraz TVP Info. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Beata Chmielowska-Olech, jej wzrost, wiek, dzieci, mąż itd., można znaleźć poniżej.

Kim jest Beata Chmielowska-Olech? Wzrost, wiek, dzieci, mąż, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestniczki programu TVP "Star Voice. Gwiazdy mają głos", można znaleźć w tym artykule.

Beata Chmielowska-Olech w Star Voice. Gwiazdy mają głos - kim jest uczestniczka?

Uczestniczka "Star Voice. Gwiazdy mają głos" Beata Chmielowska-Olech to polska dziennikarka, która obecnie prowadzi "Teleexpress" emitowany w TVP1 oraz TVP Info. Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Pracę w telewizji Beata Chmielowska-Olech zaczęła jeszcze w 1998 roku w młodzieżowym wydaniu programu "Teleexpress Junior". Przez około cztery miesiące, od końca 2005 roku do początku 2006 była gospodynią wtorkowego wydania "Popołudnie z Jedynką". Z kolei cztery lata później, przez około rok, była gospodynią śniadaniowego magazynu TVP "Kawa czy herbata?". Od 1 września 2013 roku do grudnia 2013 była gospodynią "Poranka", emitowanego w TVP Info.

W "Star Voice. Gwiazdy mają głos" Beata Chmielowska-Olech zmierzy się m.in. z Aleksandrą Szwed, Robertem Koszuckim, Moniką Pyrek, Jackiem Lenartowiczem, Marcinem Urbasiem czy Tadeuszem Chudeckim.

Star Voice. Gwiazdy mają głos - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie TVP?

Beata Chmielowska-Olech: wzrost, wiek, dzieci, mąż, Instagram

Dziennikarka urodziła się 14 lipca 1975, więc w 2020 roku skończy 45 lat. Wiele osób poszukuje także w sieci informacji na temat wzrostu Beaty Chmielowskiej-Olech. Niestety na próżno o takie szczegóły.

Mężem Beaty Chmielowskiej-Olech jest Damian Olech. Para doczekała się dwójki dzieci - synka Brunona (ur. w 2006) oraz córeczki Liwii (ur. 2008). 

Beata Chmielowska-Olech na Instagramie figuruje pod nazwą: beata_chmielowska_olech. Obecnie obserwuje ją ponad 9 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW