Zamknij

Beauty Days 2018 - bilety, program, wystawcy, data targów [WARSZAWA]

Redakcja
12.09.2018 15:27
Beauty Days 2018 - bilety, program, wystawcy, data targów [WARSZAWA]
fot. Bartosz Krupa/EASTNEWS

Beauty Days 2018, czyli międzynarodowe targi fryzjerskie i kosmetyczne odbędą się w przedostatni weekend września. Na uczestników wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji. m.in. bezpłatne stylizacje fryzur i paznokci czy darmowe zabiegi i makijaże. Pojawi się 450 wystawców z 15 krajów oraz 400 influencerów urodowych. Program Beauty Days 2018 oraz inne ważne informacje można znaleźć w tym artykule.

Beauty Days 2018: targi fryzjerskie i kosmetyczne - kiedy się odbędą? Gdzie będą mieć miejsce? Jacy wystawcy? Jakie pojawią się gwiazdy? Sprawdzamy najważniejsze informacje - bilety, program, data, miejsce.

Gdzie i kiedy targi Beauty Days 2018? Data, miejsce

Beauty Days 2018 odbędzie się w dniach 21-23 września (od piątku do niedzieli). Międzynarodowe tagi fryzjerskie i kosmetyczne będą mieć miejsce w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie (al. Katowicka 62).

Dla uczestników trzydniowego wydarzenia przygotowano szereg atrakcji. Na targach pojawi się 450 wystawców z 15 krajów. Zainteresowane osoby będą mogły skorzystać z bezpłatnych zabiegów i makijaży oraz stylizacji fryzur oraz paznokci. Dodatkowo odbędą się spotkania z gwiazdami i powstanie specjalna strefa - bardzo modnej w ostatnim czasie - pielęgnacji koreańskiej. Uczestnicy będą mogli zakupić wybrane produkty w specjalnych, promocyjnych cenach. Wśród wydarzeń towarzyszących targom Beauty Days 2018 m.in. Beauty Days Blogger czy Międzynarodowe Targi Ślubne Warsaw Wedding Days.

Beauty Days 2018 - program targów fryzjerskich i kosmetycznych

Program Beauty Days 2018 zamieszczamy poniżej. Szczegółowy harmonogram wraz z dokładną rozpiską godzinową można znaleźć na stronie wydarzenia: beautydays.pl.

harm

Bilety na Beauty Days 2018 - cena. Ile kosztują wejściówki, gdzie kupić?

Bilety na targi Beauty Days 2018 są w sprzedaży. Wejściówki na wrześniowe wydarzenie można zakupić za pośrednictwem strony: eBilet.pl.

Zagłosuj

Weźmiesz udział w Beauty Days 2018?

Liczba głosów:

Ceny biletów na Beauty Days 2018 wynoszą 20 zł - wejściówka jednodniowa. Wspomniane ceny obowiązują do 14 września. Po tym terminie kwota wzrośnie.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW