Zamknij

Bella Skyway 2018: program. Jakie atrakcje na imprezie w Toruniu? [MAPA]

Redakcja
22.08.2018 10:17
Bella Skyway 2018: program. Jakie atrakcje na imprezie w Toruniu? [MAPA]
fot. Lukasz Piecyk/REPORTER/EASTNEWS

Bella Skyway 2018, czyli festiwal światła, rozpoczął się we wtorek, 21 sierpnia i potrwa sześć dni, do niedzieli. Przez ten czas, codziennie od 20:30 do północy widzowie będą mogli podziwiać projekcje multimedialne i instalacje artystyczne. Sprawdzamy szczegółowy program Bella Skyway 2018 oraz zamieszczamy mapę imprezy.

Bella Skyway 2018: program. Jakie atrakcje na imprezie w Toruniu? Przedstawiamy wszystkie najistotniejsze informacje na temat międzynarodowego festiwalu światła.

Bella Skyway 2018: program. Jakie atrakcje w Toruniu?

Bella Skyway 2018 odbędzie się w dniach 21-26 sierpnia (wtorek-niedziela). Festiwal, nieprzerwanie od 2009, organizowany jest w Toruniu. W tym roku przypada już 10. edycja wydarzenia. Program imprezy opiera się na trzech filarach, tj. nauka, sztuka i ludzie. 

"To już 10. edycja festiwalu Bella Skyway — wydarzenia, podczas którego Toruń na kilka dni zmienia swoje oblicze i staje się niezwykłą scenerią dla prac artystów światła z całego świata." - mówi Michał Zaleski, Prezydent Miasta Torunia.

W programie Bella Skyway 2018 znalazło się mnóstwo atrakcji. Uczestnicy festiwalu będą mogli zobaczyć aż 10 instalacji artystycznych, m.in. Installation de feu, Milk Bottle Cows czy Barwy Torunia. Odbędzie się także wiele ciekawych projekcji. Podczas festiwalu będą miały także miejsce wydarzenia towarzyszące, jak Teatr cieni „Prawo dżungli”, Świetlna Rowerowa Masa Krytyczna, Festiwalowy Ogród. Szczegółowy program Bella Skyway 2018 do pobrania w PDF na stronie: bellaskyway.pl/program_2018.pdf 

Mapa Bella Skyway 2018 - gdzie znajdują się poszczególne atrakcje?

Poniżej znajdziecie mapę Bella Skyway 2018. Można ją także znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia. Zaznaczone są na niej wszystkie instalacje i projekcje multimedialne, które można oglądać w ramach festiwalu.

fest

RadioZET.pl/JW