Zamknij

Benfica Lizbona - Bayern Monachium: godzina. O której transmisja meczu?

Redakcja
19.09.2018 12:13
Benfica Lizbona - Bayern Monachium: godzina. O której, gdzie oglądać? [TRANSMISJA]
fot. Oliver Behrendt/Pixathlon/REPORTER

Mecz Benfica Lizbona - Bayern Monachium zostanie rozegrany w środę, 19 września. Wieczorne spotkanie będzie pierwszym występem Roberta Lewandowskiego w Lidze Mistrzów 2018. O której godzinie i gdzie oglądać długo wyczekiwane starcie? Sprawdzamy informacje o transmisji Benfica - Bayern na żywo w TV oraz streamie online.

O której godzinie mecz Benfica Lizbona - Bayern Monachium? Gdzie oglądać pierwszy występ Roberta Lewandowskiego w Lidze Mistrzów 2018? Sprawdzamy informacje o transmisji telewizyjnej oraz streamie w internecie.

Benfica Lizbona - Bayern Monachium: godzina transmisji. O której oglądać mecz w TV?

Transmisja Benfica Lizbona - Bayern Monachium na żywo w TV dostępna będzie na kanale Polsat Sport Premium 1. Piłkarskie spotkanie odbędzie się w środę, 19 września. Znana jest także godzina meczu Benfica - Bayern. Starcie w ramach Ligi Mistrzów 2018 rozpocznie się o 20:50. Z kolei pomeczowe studio wystartuje o 22:50. 

Mecz Benfica Lizbona - Bayern Monachium będzie pierwszym występem Roberta Lewandowskiego w Lidze Mistrzów 2018. Przypominamy, że Bawarczycy w ubiegłorocznym sezonie byli bliscy awansu do finału, ale po zaciętym dwumeczu odpadli w pojedynku z Realem Madryt. Z kolei Benfica w zeszłorocznej Lidze Mistrzów zajęła ostatnie miejsce w grupie z Manchesterem United, FC Basel i CSKA Moskwa.

Mecz Benfica Lizbona - Bayern Monachium online. Gdzie oglądać na żywo w internecie?

Środowy pojedynek będzie można obejrzeć także online. Mecz Banfica - Bayern dostępny będzie w internecie na platformie ipla.tv. Stream jest płatny - cena wynosi 40 zł za siedem dni.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW