Zamknij

Bestia - Najman: o której i gdzie obejrzeć walkę na Fame MMA 6? [GODZINA, PPV]

Jolanta Waligóra
27.03.2020 09:15
Bestia - Najman: o której i gdzie obejrzeć walkę na Fame MMA 6? [GODZINA, PPV]
fot. Instagram.com/famemmatv

Marcin Najman - Piotr Piechowiak "Bestia" na Fame MMA 6 - walka została oficjalnie potwierdzona. Będzie to jeden z ośmiu pojedynków, które będziemy mogli oglądać podczas długo wyczekiwanej gali. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy, o której godzinie walka Najman - Bestia i gdzie oglądać Fame MMA 6, można znaleźć poniżej. 

Walka Marcin Najman - Piotr Piechowiak "Bestia" na Fame MMA 6: GODZINA. O której pojedynek podczas sportowej gali? Gdzie będzie można obejrzeć starcie? Kiedy dokładnie się odbędzie? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, o której godzinie walka Najman - Bestia i gdzie oglądać.

Walka Marcin Najman - Piotr Piechowiak: GODZINA. O której starcie na Fame MMA 6?

Walka Najman - Piechowiak na Fame MMA 6 z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu dla Piotra "Bestii" Piechowiaka będzie to debiut w oktagonie. Z kolei Najman podczas piątej odsłony sportowego wydarzenia z udziałem youtuberów oraz influencerów znokautował swojego przeciwnika Bonusa BGC w pierwszej rundzie.

Fame MMA 6 - KARTA WALK. Kto walczy i kiedy odbędzie się gala? [WALKI, ZAWODNICY]

Walka Najman - Bestia oraz długo wyczekiwana gala Fame MMA 6 odbędzie się w sobotę 27 marca 2020 roku w Częstochowie. Z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa w Polsce i na świecie najnowsza odsłona gali wyjątkowo odbędzie się bez udziału publiczności.

W związku z tym wiele osób szuka w sieci informacji na temat godziny walki Marcina Najmana - Piotra Piechowiaka. Pojedynek będzie trzecim od końca na gali Fame MMA 6. Oznacza to, że prawdopodobnie pojedynek odbędzie się około godziny 21:45/22:00.

Zagłosuj

Kto wygra walkę Bestia - Najman na Fame MMA 6?

Liczba głosów:

Najman - Bestia: gdzie oglądać walkę na Fame MMA 6? [PPV, ONLINE]

Wielu fanów wydarzenia zastanawia się także, gdzie oglądać walkę Najman - Piechowiak online. Długo wyczekiwany pojedynek na Fame MMA 6 będzie można obejrzeć odpłatnie w systemie PPV na stronie internetowej famemma.tv. Cena za dostęp wynosi od 19,99 zł. Będzie to jedyne oficjalne źródło transmisji z gali Fame MMA 6. 

Fame MMA 6 - PPV: ile kosztuje i gdzie oglądać szóstą edycję gali online? [TRANSMISJA]

Dodatkowo relacja z Fame MMA 6 i walki Najman - Bestia na żywo na  sport.radiozet.pl. Początek zaplanowany jest na godzinę 20:00.

RadioZET.pl/JW