Zamknij

Bestsellery Empiku 2019 - transmisja w TV, online. Gdzie oglądać galę?

Redakcja
13.02.2019 11:14
Bestsellery Empiku 2019 - transmisja w TV, online. Gdzie oglądać galę?
fot. Aneta Kwiatkowska/EASTNEWS

Gdzie obejrzeć Bestsellery Empiku 2019? Transmisja z gali rozdania nagród dostępna będzie zarówno w telewizji, jak i w internecie. Podczas ceremonii wystąpią gwiazdy muzyki, m.in. Dawid Podsiadło oraz Paweł Domagała. Galę poprowadzi Marcin Prokop. Szczegółowe informacje o transmisji gali Bestsellerów Empiku 2019 za 2018 rok online oraz w TV zamieszczamy poniżej.

Bestsellery Empiku 2019: na żywo - gdzie oglądać transmisję z gali rozdania nagród? O której godzinie transmisja w telewizji? Czy przewidziana jest relacja online? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje o Bestsellerach Empiku 2019.

Bestsellery Empiku 2019: transmisja - gdzie obejrzeć w TV?

Galę Bestsellerów Empiku 2019 za 2018 rok na żywo będzie można obejrzeć w środę, 13 lutego. Początek wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 20:15. Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcą śledzić relację z ceremonii. Przewidziana jest transmisja gali Bestsellerów Empiku 2019 w telewizji. Uroczystość będzie można oglądać na kanale TVN. 

Galę Bestsellerów Empiku 2019 poprowadzi Marcin Prokop. Ceremonię, która odbędzie się w Warszawie, uświetnią gwiazdy muzyki. Wystąpią m.in.: Dawid Podsiadło, Monika Brodka, Paweł Domagała, Roksana Węgiel, Slash wraz z Mylesem Kennedym & The Conspirators oraz L.U.C. z międzynarodowym składem Rebel Babel Ensemble.

Gala Bestsellerów Empiku 2019: online. Gdzie oglądać w internecie?

Transmisja z wieczornej uroczystości rozdania nagród dostępna będzie także online. Galę Bestsellerów Empiku 2019 za rok 2018 będzie można obejrzeć na stronie internetowej: empik.com/bestselleryempiku. Dodatkowo relacja online z wydarzenia dostępna będzie także na profilu Empiku na Facebooku. Początek transmisji zaplanowany jest na 19:30. Internauci będą mogli obejrzeć relację zza kulis.

» Bestsellery Empiku 2019: WYNIKI. Kto otrzyma statuetkę? [LISTA ZWYCIĘZCÓW] «

Przypominamy, że nagrody zostaną rozdane w kilkunastu kategoriach, m.in. literatura zagraniczna, film polski, muzyka polska, film dla dzieci czy wydarzenie roku. W nominacjach do każdej z kategorii znalazło się 5 najgorętszych pozycji roku 2018, które wzbudziły ciekawość, podbiły serca odbiorców, zainspirowały ich i zapadły głęboko w pamięć. Szczegółowe informacje o gali i pełną listę nominacji można znaleźć w linku poniżej.

» Bestsellery Empiku 2019: NOMINACJE. Lista nominowanych do nagrody «

RadioZET.pl/JW