Zamknij

Biedronka bez VAT 13-14.04. - produkty. Na czym polega promocja w Biedronce?

Redakcja
12.04.2018 12:27
Biedronka bez VAT 13-14.04. - produkty. Na czym polega promocja w Biedronce?
fot. Gerard/Reporter/EASTNEWS

Biedronka bez VAT już w najbliższy piątek i sobotę, 13-14.04. W tych dniach za produkty objęte akcją promocyjną zapłacimy mniej. Na czym dokładnie polega promocja w Biedronce? Sprawdzamy zasady i przedstawiamy listę produktów.

Biedronka bez VAT to kolejna promocja w Biedronce. Za które produkty zapłacimy mniej? Odpowiadamy na najważniejsze pytania.

» Biedronka: godziny otwarcia sklepów od poniedziałku do niedzieli «

Biedronka bez VAT 13-14.04. - na czym polega promocja w Biedronce?

Jeszcze niedawno portugalska sieć sklepów rozdawała produkty za darmo, a już teraz szykuje się kolejna promocja w Biedronce. "Piątek i sobota bez VAT", bo tak nazywa się akcja promocyjna, będzie trwała przez dwa dni, a mianowicie od 13 do 14 kwietnia, jednak nie dłużej niż do wyczerpania zapasów produktów objętych promocją.

Na czym polega akcja Biedronka bez VAT? Zasady są bardzo proste. Klient, za każdy zakupiony produkt objęty promocją, zapłaci cenę niższą od ceny regularnej produktu o wartość podatku od towarów i usług.

» Darmowe produkty w Biedronce 10.04. Zasady promocji i lista produktów «

Biedronka bez VAT: produkty, które objęte są promocją [LISTA]

Aktualna promocja w Biedronce obejmuje wybrane grupy produktów, tj.:

- oświetlenie i zabawki,

- artykuły gospodarstwa domowego,

- sprzęt elektroniczny i elektryczny,

- środki do prania,

- papier toaletowy oraz ręczniki papierowe,

- czekolada i słodycze.

Co istotne, niektóre produkty z powyżej wymienionych kategorii są wyłączone z akcji. Promocja w Biedronce nie obejmuje: balsamu do płukania Woolite 1,2 l mix, Pł.d/czyszcz. Pralek bryza express 250 ml, chusteczek wyłapujących kolor Vanish 40p 20 szt., saszetek do prania Vizir 41 szt. mix, proszku do prania Persil mix 60p 4,2 kg, płynu do prania Vizir 1,3 l mix, płynu do płukania Lenor 2,28/ 2,83 l mix, płynu do czyszczenia pralek bryza 250 ml.

Podkreślamy, że akcja promocyjna Biedronka bez VAT nie łączy się z innymi akcjami oraz nie dotyczy produktów przecenionych. Więcej szczegółowych informacji na temat promocji w Biedronce można znaleźć w regulaminie: biedronka.pl/pl/piatek-sobota-bez-vat

Saszetki i nerki męskie – wygoda w sam raz na zwiedzanie i nie tylko!

RadioZET.pl/JW