Zamknij

Biedronka bez VAT 26.11.2019 - gdzie i o co chodzi w promocji Biedronki? [SKLEPY]

Jolanta Waligóra
26.11.2019 09:55
Biedronka bez VAT 26.11.2019 - gdzie i o co chodzi w promocji Biedronki? [SKLEPY]
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Biedronka bez VAT 26 listopada 2019 - informacja na ten temat została oficjalnie potwierdzona. Wszystko za sprawą otwarcia nowego sklepu w Warszawie, który ma być bardziej ekologiczny i przyjazny środowisku. Przedstawiamy szczegółowe informacje, sprawdzamy, o co chodzi w promocji Biedronka bez VAT 26.11 i zamieszczamy listę sklepów.

Biedronka bez VAT 26.11 - SKLEPY 2019. W których punktach będzie można zrobić tańsze zakupy o VAT? Od kiedy i do kiedy obowiązywać będzie akcja? Na czym dokładnie polega i o co w niej chodzi? Przedstawiamy szczegółowe informacje, sprawdzamy listę sklepów oraz o co chodzi w akcji Biedronka bez VAT 26.11.2019.

O co chodzi w promocji Biedronka bez VAT 26.11?

Promocja Biedronka bez VAT 26.11.2019 obowiązywać będzie przez cały wtorek. Wszystko za sprawą otwarcia nowego sklepu w Warszawie na Białołęce przy ulicy Modlińskiej 347. Placówka ma być bardziej ekologiczna i przyjazna środowisku. Firma zaznacza, że nowy sklep Biedronki wyposażony jest w szereg proekologicznych rozwiązań technologicznych. Market będzie zasilany panelami fotowoltaicznymi, będzie posiadać bezpłatną stację ładowania pojazdów elektrycznych oraz papierowe torby na warzywa, owoce i pieczywo, które nadają się do recyklingu. Ponadto nowa placówka posiadać będzie kącik kawowy oraz darmowe WI-FI i dla klientów. 

Niedziele handlowe GRUDZIEŃ 2019: kalendarz. Kiedy otwarte sklepy? [TERMINARZ, WYKAZ]

To właśnie z okazji otwarcia kolejnej placówki przygotowano akcję Biedronka bez VAT 26.11, która obowiązywać będzie tylko przez jeden dzień. O co dokładnie w niej chodzi? To bardzo proste. Otóż we wtorek będzie można zrobić zakupy w Biedronce tańsze o wartość podatku VAT obowiązującego dla danego produktu (czyli 5, 8 lub 23 proc.). Warto zaznaczyć, że promocji Biedronka Bez VAT 26 listopada 2019 nie podlegają takie produkty jak alkohol, papierosy czy produkty żywienia początkowego.

Biedronka bez VAT 26.11.2019 - SKLEPY. Gdzie będzie promocja?

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat sklepów, w których obowiązywać będzie akcja Biedronka bez VAT 26.11. Akcja promocyjna przeprowadzona będzie we wszystkich sklepach Biedronki na terenie Warszawy, także w tej nowo otwartej. 

Biedronka obniża ceny nawet o 23 proc. Promocja tylko przez jeden dzień

Zagłosuj

Robisz zakupy w sklepach Biedronki?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW