Zamknij

Biedronka - ekspres do kawy za darmo 2020: do kiedy i jak go zdobyć? [PROMOCJA NA DZIEŃ MATKI]

Jolanta Waligóra
22.05.2020 09:03
Biedronka - ekspres do kawy za darmo 2020: do kiedy i jak go zdobyć? [PROMOCJA NA DZIEŃ MATKI]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Promocja w Biedronce na Dzień Matki w 2020 roku to temat, na który informacji poszukuje wiele osób. Nic dziwnego, to doskonała okazja do zdobycia ekspresu do kawy oraz wybranych kremów do twarzy całkowicie za darmo. Do kiedy trwa akcja i co warto wiedzieć? Szczegóły dotyczące promocji w Biedronce na ekspres do kawy Delta 2020, można znaleźć poniżej.

Biedronka - ekspres do kawy za darmo Delta: PROMOCJA NA DZIEŃ MATKI 2020. Do kiedy trwa akcja promocyjna? Jak zdobyć ekspres za darmo? Co trzeba zrobić, żeby go uzyskać? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o promocji w Biedronce na ekspres do kawy w maju 2020 roku.

Biedronka - ekspres do kawy za darmo 2020: jak skorzystać z promocji? [ZASADY]

Informacje na temat promocji w Biedronce na Dzień Matki 2020, szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkich tych, którzy jeszcze nie zdążyli zakupić prezentu dla swojej mamy. Z okazji tego święta sieć sklepów Biedronka wystartowała z wyjątkową akcją, w której można zdobyć ekspres do kawy za darmo 2020. Zasady promocji w Biedronce są bardzo proste.

Posiadacze karty "Moja Biedronka" mogą kupić jeden z dwóch ekspresów do kawy (każdy model dostępny jest w dwóch kolorach), a w zamian otrzymają voucher na zakupy w sklepach Biedronka o równowartości ceny wybranego produktu. W ten sposób można otrzymać w Biedronce ekspres do kawy za darmo 2020.

W ofercie sklepów Biedronka znajdują się dwa ekspresy:

  • Ekspres do kawy ze spieniaczem do mleka Delta Q Milk Qool Evolution za 299,00 zł,
  • Ekspres do kawy Delta Q Qool Evolution za 199,00 zł. 

Przy zakupie ekspresu za 299,00 zł otrzyma się trzy vouchery (2x100 zł i 1x99 zł), a przy zakupie ekspresu za 199,99 zł dwa vouchery (1x100 zł i 1x99 zł). Vouchery można wykorzystać we wszystkich sklepach Biedronka w dniach 25 maja - 10 czerwca 2020 roku.

Voucherów nie można łączyć w ramach jednorazowych zakupów, co oznacza, że klient w ramach jednorazowych zakupów (na jednym paragonie) może wykorzystać wyłącznie jeden voucher.

W ramach promocji na Dzień Matki w Biedronce 2020 można kupić z kartą Moja Biedronka maksymalnie dwa ekspresy do kawy i otrzymać za nie vouchery.

Dzień Matki 2020 - PREZENT. Co podarować mamie z okazji jej święta 26.05? [POMYSŁY]

Promocja w Biedronce na Dzień Matki 2020 - do kiedy ekspres do kawy za darmo?

Wiele osób zastanawia się także, do kiedy promocja w Biedronce na ekspres do kawy za darmo 2020. Akcja promocyjna rozpoczęła się w czwartek 21 maja i potrwa do soboty 23 maja włącznie lub do wyczerpania zapasów. Jeśli zatem chcemy zdobyć ekspres i wziąć udział w promocji, to trzeba się pospieszyć.

Dzień Matki 2020 - ŻYCZENIA śmieszne, krótkie i poważne [WIERSZYKI, SMS]

Warto także wspomnieć, że promocja w Biedronce na Dzień Matki 2020 obejmuje także kremy do twarzy, które również można otrzymać za darmo tak, jak w przypadku ekspresów do kawy. Więcej na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Biedronki.

RadioZET.pl/JW