Zamknij

Biedronka festiwal super cen - aktualna promocja

Redakcja
13.11.2017 14:49
Biedronka festiwal super cen - aktualna promocja
fot. biedronka.pl

Gazetka Biedronki 13.11-19.11 to najnowszy hit cenowy tego sklepu. Festiwal super cen właśnie przeżywa swoje oblężenie!

Aktualna promocja Biedronki dotyczy nie tylko produktów spożywczych, ale także artykułów dla dzieci, kosmetyków i produktów higienicznych.

Festiwal super cen w Biedronce - czas trwania

Festiwal super cen zaplanowany został od 13 listopada 2017 do 19 listopada 2017. Będzie trwał on więc dokładnie tydzień, choć właściciel firmy zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w związku z wyczerpaniem zapasów. Trzeba się więc śpieszyć, ponieważ aktualna promocja Biedronki, podobnie jak i poprzednie, cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów! 

Festiwal super cen - przecenione produkty w Biedronce

Hitem cenowym listopadowego festiwalu super cen w Biedronce okazują się między innymi owoce, a w tym egzotyczne ananasy, granaty czy grapefruity. Tutaj promocja dotyczy nawet 47% obniżki!

Przecenione zostało także mięso i ryby. Miłośnicy japońskiej kuchni będą mogli skosztować także sushi po okazyjnych cenach. Producenci przewidzieli także spore obniżki cen nabiału i jogurtów. Promocje sięgają tutaj nawet 37%. Kawosze z pewnością zainteresują się sporo przecenioną kawą, m.in. Nescafe i Jacobs, a amatorzy relaksacyjnych kąpieli będą mieli szansę spróbować szamponów i odżywek z odżywczej linii Fructis.

Organizatorzy promocji w Biedronce przewidzieli jeszcze dużo więcej atrakcyjnych zniżek na produkty. Wszystkie znajdziecie w aktualnej gazetce sklepu, dostępnej na stronie Biedronki, lub na jej oficjalnym, facebookowym profilu.