Zamknij

Biedronka - godziny otwarcia sklepów Biedronka od poniedziałku do niedzieli 2020

Jolanta Waligóra
30.04.2020 11:49
Biedronka - godziny otwarcia sklepów Biedronka od poniedziałku do niedzieli
fot. Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EASTNEWS

Godziny otwarcia Biedronki to temat, na który informacji codziennie poszukuje wiele osób. W jakich godzinach od poniedziałku do niedzieli zrobimy zakupy spożywcze w tej sieci sklepów? Szczegółowe informacje na temat tego, od której otwarta jest Biedronka i do której godziny, można znaleźć poniżej.

Biedronka: godziny otwarcia. W jakich godzinach można robić zakupy w Biedronce w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę i niedzielę? Kiedy sklepy będą czynne? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy godziny otwarcia sklepów Biedronka od poniedziałku do niedzieli 2020.

Sklepy Biedronka - nowe godziny otwarcia [KORONAWIRUS]

W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa w Polsce i na świecie portugalska sieć sklepów zdecydowała się wprowadzić nowe godziny otwarcia. Biedronka czynna będzie od poniedziałku do niedzieli (chyba że będzie to niedziela niehandlowa) od godziny 06:00 do godziny 24:00. Co więcej, w dniach 7-10 kwietnia, sklepy sieci Biedronka czynne będą całą dobę.

Przypomnijmy, że placówki dostosowały się także do nowych poleceń rządu, czyli tzw. godzin dla seniora. Codziennie od 10:00 do 12:00 zakupy w Biedronkach będą mogły zrobić jedynie osoby starsze po 65. roku życia.

W przypadku sklepów sieci Biedronka, w których godziny otwarcia będą przedstawiać się inaczej, klienci zostaną o tym poinformowani.

Co więcej, przy wejściu do sklepów Biedronka wprowadzane będą podajniki z płynem dezynfekującym dla klientów, a przy kasach pojawią się nawilżane chusteczki. Ponadto przy kasach pojawi się również oznaczenie wskazujące odległości 1 metra, które między sobą powinny zachować stojące w kolejce osoby. 

Pracownicy ochrony będą natomiast dbać o to, by na sali sprzedaży przebywało jednocześnie nie więcej osób, niż jest przewidziane dla danego sklepu, w zależności od jego powierzchni – podała sieć sklepów Biedronka. 

Biedronka zmienia godziny otwarcia z powodu koronawirusa. Będą też limity osób

Biedronka - godziny otwarcia sklepów

Biedronka doskonale przygotowała się na zakaz handlu w wybrane niedziele. Zgodnie z nowymi przepisami od marca 2018 roku nie zrobimy zakupów w sklepie w niedzielę niehandlową, chyba że za ladą zdecyduje się stanąć sam właściciel. Do nowej sytuacji dobrze przygotowała się Biedronka, która postanowiła wydłużyć godziny pracy sklepów.

Zmianie ulegną przede wszystkim godziny otwarcia sklepów Biedronka. W każdy piątek i sobotę sklepy będą otwarte aż o godzinę dłużej, dzięki czemu  będą czynne minimum do godziny 22:00. Co istotne, część sklepów Biedronka w te dni będzie otwarta do 23:00. Klienci zatem będą mogli robić zakupy nawet w późnowieczornych godzinach.

W pozostałe dni (poniedziałek-czwartek), godziny otwarcia Biedronki nie ulegną zmianie. W te dni zrobimy zakupy standardowo do 22:00 lub 23:00 w zależności od wybranej placówki.

Niedziele handlowe 2020 - KALENDARZ: kiedy sklepy będą czynne w niedzielę? [TERMINARZ]

Zmiany w Biedronce - co nowego zostało wprowadzone?

Oprócz wydłużenia godzin otwarcia sklepów Biedronka przygotowała także inne zmiany. W godzinach szczytu, w piątki i w soboty będą otwarte wszystkie kasy w sklepie. W zależności od lokalizacji, ich zakres godzinowy może się jednak różnić. Mimo tego gwarancja otwarcia wszystkich kas Biedronki obejmie 5 godzin w każdym z tych dni.

Biedronka, w okresie weekendowym, zwiększy również częstotliwość dostaw towarów do sklepów. Dodatkowo klienci będą mogli liczyć na większą liczbę promocji w ciągu tygodnia. Gazetka Promocyjna Biedronki dostępna jest na stronie internetowej biedronka.pl/pl/gazetki.

Co więcej, w związku z wprowadzeniem zmian, pojawi się większe zapotrzebowanie na nowych pracowników. W piątki i w soboty w portugalskiej sieci sklepów będzie pracowało 5 tysięcy więcej osób więcej niż podczas dotychczasowych weekendów.

Zagłosuj

Robisz zakupy w sklepach sieci Biedronka?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW