Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Biedronka: godziny otwarcia sklepów od poniedziałku do niedzieli

06.03.2018 12:59

Biedronka: godziny otwarcia. W jakich godzinach od poniedziałku do niedzieli zrobimy zakupy spożywcze w Biedronce? Oto jedne z pytań zadawanych przez internautów. W związku z wprowadzeniem zakazu handlu w wybrane niedziele portugalska sieć sklepów wydłużyła godziny otwarcia. Sprawdź, do której teraz będzie czynna Biedronka w weekendy!

Biedronka wydłuży godziny otwarcia sklepów. fot. Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EASTNEWS

Biedronka doskonale przygotowała się na zakaz handlu w wybrane niedziele. Już w najbliższą, która wypada 11 marca, nie zrobimy zakupów w sklepie, chyba że za ladą zdecyduje się stanąć sam właściciel. Do nowej sytuacji dobrze przygotowała się Biedronka, która postanowiła wydłużyć godziny pracy sklepów.

» Zakaz handlu w niedzielę 2018 - daty zamknięcia sklepów «

Biedronka: godziny otwarcia sklepów

Biedronka - jakie zmiany? W związku z wprowadzeniem zakazu handlu w wybrane niedziele portugalska sieć sklepów wprowadza wiele korzystnych zmian dla klientów. Jak informuje sam Jeronimo Martins Polska (właściciel Biedronki), zapowiedziane zmiany wejdą w życie już w tym tygodniu.

Zmianie ulegną przede wszystkim godziny otwarcia sklepów Biedronka. W każdy piątek i sobotę sklepy będą otwarte aż o godzinę dłużej, dzięki czemu  będą czynne minimum do godziny 22:00. Co istotne, część sklepów Biedronka w te dni będzie otwarta do 23:00. Klienci zatem będą mogli robić zakupy nawet w późnowieczornych godzinach.

W pozostałe dni (poniedziałek-czwartek), godziny otwarcia Biedronki nie ulegną zmianie. W te dni zrobimy zakupy standardowo do 22:00 lub 23:00 w zależności od wybranej placówki.

Biedronka: jakie zmiany czekają klientów?

Oprócz wydłużenia godzin otwarcia sklepów Biedronka przygotowała także inne zmiany. W godzinach szczytu, w piątki i w soboty będą otwarte wszystkie kasy w sklepie. W zależności od lokalizacji, ich zakres godzinowy może się jednak różnić. Mimo tego gwarancja otwarcia wszystkich kas Biedronki obejmie 5 godzin w każdym z tych dni.

Biedronka, w okresie weekendowym, zwiększy również częstotliwość dostaw towarów do sklepów. Dodatkowo klienci będą mogli liczyć na większą liczbę promocji w ciągu tygodnia. Gazetka Promocyjna Biedronki dostępna jest na stronie internetowej biedronka.pl/pl/gazetki.

Co więcej, w związku z wprowadzeniem zmian, pojawi się większe zapotrzebowanie na nowych pracowników. W piątki i w soboty w portugalskiej sieci sklepów będzie pracowało 5 tysięcy więcej osób więcej niż podczas dotychczasowych weekendów.

RadioZET.pl/JW

Oceń