Zamknij

Biedronka: klapki Kubota - ile kosztują i kiedy trafią do sprzedaży? [CENA]

Jolanta Waligóra
24.07.2019 12:22
Biedronka - klapki Kubota: ile kosztują i kiedy trafią do sprzedaży? [CENA]
fot. Marek BAZAK/East News

Klapki Kubota w Biedronce będzie można nabyć już od drugiej połowy lipca 2019 roku. W ofercie sklepu znajdą się zarówno klapki damskie, jak i męskie, a ich cena nie będzie wygórowana. Ile będą kosztować i kiedy trafią do sprzedaży? Szczegółowe informacje o klapkach Kubota w Biedronce można znaleźć poniżej.

Klapki Kubota - Biedronka 2019: CENA. Ile kosztują kultowe klapki? Od kiedy i do kiedy będzie można je kupić? Jakie modele będą w ofercie sklepu? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy cenę klapków Kubota w Biedronce.

Biedronka: klapki Kubota - kiedy trafią do sprzedaży?

Kultowe klapki Kubota w Biedronce! W ofercie sklepu znajdą się zarówno damskie, jak i męskie modele. Damskie klapki - w rozmiarach 37-40 - dostępne będą aż w czterech wariantach kolorystycznych. Z kolei klapki męskie - w rozmiarach 41-44 - będzie można dostać w dwóch kolorach. 

Wiele osób szuka także informacji na temat tego, kiedy klapki Kubota w Biedronce. Kultowe buty trafią do sprzedaży w czwartek, 25 lipca. Klapki będzie można nabyć w wybranych sklepach Biedronki.

Biedronka - lody za darmo: na czym polega akcja promocyjna 2019? [ZASADY]

Klapki Kubota - Biedronka: CENA. Ile kosztują?

Ceny klapek Kubota w Biedronce nie są wygórowane. Zarówno za męskie, jak i damskie klapki trzeba będzie zapłacić 19,90 zł.

Przypomnijmy, że kultowe klapki Kubota powstały w 1994 roku - w 2019 obchodzą zatem swoje 25 urodziny. Pierwsze piankowe klapki Kubota na rzep przyjechały do Polski z dalekich Chin. Dwudziestokilkuletni Dorota i Wiesław, założyciele firmy, przywieźli je w wielkich torbach. Klapki zdobyły ogromną popularność i podbiły serca tysiąca Polaków. Wszystko za sprawą niskiej ceny oraz stosunkowo dobrej jakości. Po jakimś czasie buty zniknęły z rynku, ale w 2018 roku powróciły. W tym czasie pojawiły się nawet klapki "premium", które wykonywane były ze skóry naturalnej. Ich cena jest jednak znacznie wyższa i wynosi ok. 150/200 zł.

Niedziela handlowa LIPIEC 2019 - KALENDARZ. Kiedy sklepy będą otwarte? [WYKAZ]

Kubota przez 25 lat, podobnie jak Polska, przeszła ogromne zmiany – kiedyś kojarzona z najtańszymi, często jedynymi dostępnymi na rynku klapkami, dziś ma szansę stać się synonimem jakości made in Poland - czytamy na stronie kubotastore.pl

RadioZET.pl/JW