Zamknij

Biedronka - lody za darmo: na czym polega akcja promocyjna 2019? [ZASADY]

Jolanta Waligóra
19.07.2019 12:39
Biedronka - lody za darmo: na czym polega akcja promocyjna 2019? [ZASADY]
fot. Artur Szczepanski/REPORTER/EASTNEWS

Lody za darmo w Biedronce 2019 - akcja promocyjna sklepu rozpoczęła się 15 lipca i potrwa do drugiej połowy sierpnia. Promocja polega na zebraniu odpowiedniej liczby naklejek, a następnie wymienieniu ich na bezpłatnego loda. O co dokładnie chodzi? Szczegółowe informacje o promocji lodów za darmo w Biedronce 2019 i zasady akcji, zamieszczamy poniżej.

Biedronka - lody za darmo 2019: o co chodzi w akcji promocyjnej sklepu? Na czym polega promocja? Od kiedy i do kiedy trwa? Odpowiadamy na zadawane pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje o akcji i sprawdzamy, jak otrzymać lody za darmo w Biedronce 2019.

Biedronka - lody za darmo 2019: na czym polega akcja? [ZASADY]

Zasady akcji lody za darmo w Biedronce 2019 są bardzo proste - kupujemy wybrane lody, zbieramy naklejki za ich zakup i odbieramy bezpłatne lody. Klienci sklepu, aby otrzymać bezpłatnego loda, muszą zebrać 10 naklejek na specjalnej karcie kolekcjonerskiej, którą można otrzymać w każdym punkcie sklepów Biedronka. Zebrane naklejki będzie można wymienić na jednego loda z następujących: Big Milk do 105 ml, Saszetka Marletto, Magnum do 140 ml, Twister lub rożek Carte DʼOr.

Biedronka - klapki Kubota: ile kosztują i kiedy trafią do sprzedaży? [CENA]

Omawiając akcję promocyjną lody za darmo w Biedronce 2019, warto także wspomnieć, że to, ile dostaniemy naklejek jednorazowo, zależy od tego, jakiego loda zdecydujemy się zakupić. Przykładowo jedną naklejkę otrzymamy za zakup Big Milka lub Twistera. Z kolei dwie zdobędziemy przy zakupie saszetek Marlette, a trzy przy zakupie wybranych lodów Magnum lub różków Carte D'or.

Niedziela handlowa LIPIEC 2019 - KALENDARZ. Kiedy sklepy będą otwarte? [WYKAZ]

Lody za darmo w Biedronce 2019 - do kiedy trwa akcja?

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, do kiedy lody za darmo w Biedronce 2019 będą rozdawane. Promocja rozpoczęła się w poniedziałek, 15 lipca i potrwa do niedzieli, 25 sierpnia (do tego dnia można wymieniać naklejki na lody). Z kolei specjalne punkty można zbierać do niedzieli, 18 sierpnia.

RadioZET.pl/JW