Zamknij

Biedronka - promocja na piwa "12 gratis": na czym polega i jak dostać piwa za darmo?

18.11.2020 17:35
Biedronka - promocja na piwa "12 gratis": na czym polega i do kiedy trwa? [DATA, WARUNKI]
fot. Shutterstock

Nowa promocja na piwa w Biedronce, czyli "12 piw gratis" to kolejna akcja tego typu, z której może skorzystać każdy klient popularnej sieci dyskontów. Sprawdzamy, jak otrzymać darmowe piwa w Biedronce, na czym polega promocja "12 gratis" oraz jak długo będzie trwała oferta.

Biedronka - promocja na piwa "12 gratis": na czym polega i jak dostać piwa za darmo? Sprawdzamy, ile potrwa promocja, kto może dostać darmowe 12 piw w Biedronce i o co dokładnie chodzi w akcji promocyjnej.

Promocja na piwa w Biedronce - jak otrzymać 12 piw za darmo i co to jest?

Darmowe 12 piw w Biedronce może otrzymać każdy klient sieci dyskontów. Wystarczy w okresie promocji odwiedzić wybrany sklep i kupić 12 wybranych piw. Kolejne 12 najtańszych piw lub w tej samej cenie można w ten sposób otrzymać za darmo. Aby móc skorzystać z promocji, należy jednak spełnić wszystkie warunki akcji - przy kasie przed zakończeniem transakcji należy zeskanować kartę Moja Biedronka. Obowiązuje również limit - jeden klient może skorzystać z akcji "12 piw gratis w Biedronce" tylko raz.

Wśród marek, na które obowiązuje promocja są m.in. piwa Carlsberg, Desperados, Heineken, Hopfe, Karmi, Somersby i Żywiec. Można je mieszać dowolnie.

Promocja na piwa w Biedronce obowiązuje we wszystkich sklepach, jednak warto pamiętać, że asortyment i jego dostępność może się różnić w zależności od lokalizacji. 

Biedronka: 12 piw za darmo. Tylko w piątek 20 listopada 2020

Biedronka - promocja na piwa 12 gratis: od kiedy do kiedy trwa akcja?

Darmowe 12 piw w Biedronce można otrzymać podczas zakupów tylko w piątek, 21 listopada 2020 w godzinach otwarcia sklepów. Jeśli chcemy skorzystać z promocji, warto się spieszyć, ponieważ akcja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji na temat promocji "12 piw gratis w Biedronce" można znaleźć w regulaminie, który jest dostępny na oficjalnej stronie internetowej sklepu oraz w sklepach stacjonarnych.

RadioZET.pl