Zamknij

Bieg Niepodległości 2017: zapisy - kiedy ruszają? [OPŁATA, pakiet startowy]

Redakcja
04.10.2017 09:25
Bieg Niepodległości zapisy
fot. ons.pl

Kiedy ruszają zapisy na 29. Bieg Niepodległości w Warszawie? To jedno z największych wydarzeń biegowych w Polsce tradycyjnie odbędzie się już 11 listopada. Już wiadomo, kiedy i gdzie będzie można zapisać się na ostatni z biegów Warszawskiej Triady Biegowej.

Zapisy na Bieg Niepodległości jeszcze się nie rozpoczęły, ale już wiadomo, kiedy dokładnie ruszą. Na stornie internetowej biegu pojawiła się informacja, że rozpoczną się już za kilka dni. kiedy dokładnie?

Kiedy zapisy na Bieg Niepodległości w Warszawie?

Co roku bieg staruje w dniu 11.11. dokładnie o godz. 11.11. Biegacze mają do pokonania 10 km. Aby wziąć udział w biegu należy wcześniej dokonać rejestracji, która rozpocznie się w nocy z piątku na sobotę - czyli z 6 na 7 października, dokładnie o godzinie 00:01.

Bieg Niepodległości to trzecia i zarazem ostatnia w tym roku impreza z cyklu Warszawskiej Triady Biegowej "Zabiegaj o pamięć", organizowana przez Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa. W tegorocznej edycji dla biegaczy przygotowano 18 000 pakietów startowych!

"Organizator zastrzega sobie prawo zamknięcia listy startowej w momencie przekroczenia limitu 18 000 uczestników imprezy, bez uwzględnienia ilości zapisanych w poszczególnych kategoriach" - czytamy na stronie Aktywna Warszawa.

Bieg Niepodległości 2017: opłata i pakiet startowy

Po dokonaniu zapisu do udziału w biegu każdy zainteresowany musi dokonać uiszczenia opłaty startowej, w ramach której otrzymuje tzw. pakiet startowy. Niedokonanie wpłaty w ciągu trzech dni roboczych powoduje anulowanie wpisu do bazy danych, a na miejsce "wpada" osoba z listy rezerwowej.

W pakiecie startowym zwykle znajduje się numer startowy i pamiątkowa koszulka techniczna. Po ukończeniu biegu każdy zawodnik otrzymuje pamiątkowy medal, napój, posiłek regeneracyjny i dyplom do pobrania ze strony internetowej.

Więcej informacji o Biegu Niepodległości 2017 w Warszawie wkrótce. Artykuł będzie aktualizowany.

Zagłosuj

Bierzesz udział w Biegu Niepodległości 2017?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SA