Zamknij

Big Brother 2 - CASTINGI. Jak zgłosić się do 2. edycji programu, gdzie, do kiedy?

Jolanta Waligóra
18.06.2019 09:53
Big Brother 2 - CASTINGI. Jak zgłosić się do 2. edycji programu, gdzie, do kiedy?
fot. mat.prasowe

Castingi do "Big Brothera" już się rozpoczęły! Obecnie trwają poszukiwania uczestników do drugiej edycji popularnego programu, a premiera nowego sezonu reality show została zaplanowana na jesień 2019 roku. Szczegółowe informacje na temat tego, jak zgłosić się do "Big Brothera 2", gdzie i do kiedy, zamieszczamy poniżej. 

"Big Brother" - CASTINGI do 2. edycji programu. Jak się zgłosić? Gdzie? Do kiedy przyjmowane są zgłoszenia? Kto może wziąć udział w nowej edycji programu? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o castingach do "Big Brothera 2". 

Big Brother 2 - CASTINGI. Jak i gdzie zgłosić się do 2. edycji programu?

Jak zgłosić się na casting do 2. edycji "Big Brothera"? Zgłoszenia do programu przyjmowane są poprzez stronę castingbb.tvn.pl. Na początku należy się zarejestrować, podając niezbędne dane osobowe, tj. imię, nazwisko, e-mail oraz wybrać swoje hasło. Rejestracja pozwoli na otrzymywanie wiadomości od organizatorów oraz na powrót do zgłoszenia w późniejszym czasie. Każda osoba, która chce wziąć udział w programie, musi odpowiedzieć na pytania dotyczące swoich danych, pytania dodatkowe oraz przesłać zdjęcia (od 4 do 6 - w tym zdjęcie twarzy i całej sylwetki) i materiał wideo, w którym należy o sobie opowiedzieć (maksymalnie 2-minutowe wideo). 

Myślisz, że masz szansę stać się następną telewizyjną supergwiazdą? Czy masz osobowość, którą chcesz pokazać światu i jesteś gotowy zawalczyć o nagrodę, która odmieni Twoje życie? Jeśli tak, to Twoja wyjątkowa szansa: niezależnie od wieku, posiadanych talentów i poglądów… Big Brotherczeka na Ciebie. Bo cokolwiek robisz w życiu, chcemy Cię poznać! - zachęcają organizatorzy programu.

Po wysłaniu zgłoszenia do "Big Brothera 2" redakcja programu przeanalizuje je i skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Casting do Big Brothera 2 - do kiedy można wysłać zgłoszenie?

Niestety nie pojawiła się informacja, do kiedy castingi do 2. edycji "Big Brothera" będą trwały. Jeśli tylko pojawi się taka wiadomość, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, że premiera nowej edycji "Big Brothera", który powrócił na ekrany po blisko 11 latach przerwy, odbyła się w marcu 2019 roku. Z kolei finał miał miejsce w czerwcu, a program zwyciężyła Magda Wójcik, która otrzymała 100 000 zł i nowy samochód. Co więcej, na kilka dni przed finałem do Domu Wielkiego Brata dołączyła Karolina Włodarska, która - jak się później okazało - jest pierwszą uczestniczką 2. edycji "Big Brothera". Nowe odcinki będzie można oglądać już na jesieni 2019 roku w TVN7.

Big Brother, 2. edycja - kiedy nowe odcinki i czy powstanie kolejny sezon w 2019?

RadioZET.pl/JW