Zamknij

Big Brother 2 - FINALIŚCI: jak głosować na finalistów programu 2019? [ZASADY]

Jolanta Waligóra
09.12.2019 12:40
Big Brother 2 - FINALIŚCI: jak głosować na finalistów programu 2019? [ZASADY]
fot. East News

Jak głosować na finalistów "Big Brothera 2"? Długo wyczekiwany wielki finał programu TVN odbędzie się w niedzielę, 15 grudnia. Do ostatniego odcinka show udało się awansować trzem uczestnikom - Kamilowi, Martynie oraz Wiktorowi i to własnie ktoś z nim wygra show. Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy, jak głosować na finalistów 2. edycji "Big Brothera".

"Big Brother 2" - jak głosować na finalistów programu? Jak to zrobić online i za pomocą SMS? Kiedy poznamy ostateczny werdykt? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, jak głosować na finalistów 2. edycji "Big Brothera" 2019.

Big Brother 2 - jak głosować na finalistów programu 2019? [SMS]

Finał "Big Brothera 2" odbędzie się w niedzielę, 15 grudnia. Ostatni odcinek popularnego programu TVN wyemitowany zostanie tradycyjnie o godzinie 20:00. Do wielkiego i długo wyczekiwanego finału show udało się awansować trzech uczestnikom i są to:

Big Brother 3 - kiedy trzecia edycja programu TVN i czy będzie nowy sezon?

  • Kamil Lemieszewski
  • Martyna Lewandowska
  • Wiktor Stadniczenko

W niedzielę 8 grudnia rozpoczęło się głosowanie na finalistów "Big Brothera 2". Głos na swojego faworyta można na dwa sposoby, m.in. za pośrednictwem SMS. Decydując się na tę opcję, należy wysłać SMS na numer 7322 o treści 1 (jeśli chcemy, żeby zwyciężył Kamil), 2 (jeśli naszą faworytką jest Martyna) lub 3 (jeśli chcemy, żeby wygrał Wiktor). 

Koszt głosu/SMS-a wynosi 3,69 zł z VAT. 

Big Brother 2 - kto w finale drugiej edycji programu i kim są uczestnicy? [FINALIŚCI]

Finaliści Big Brothera 2 - jak oddać głos online?

Wiele osób zastanawia się także, jak oddać głoś na finalistów "Big Brothera 2" 2019 online. To bardzo proste. W tym celu wystarczy wejść na stronę www.decyduj.online. Koszt jednego głosu wynosi 3,69 zł z VAT. 

Każda osoba, która zagłosuje na finalistów "Big Brothera" 2019 weźmie udział w loterii o 20 000 oraz 100 000 zł.

Big Brother 2 - kiedy finał 2019, gdzie i o której godzinie oglądać ostatni odcinek?

Wiktor Stadniczenko ma 28 lat i pochodzi ze Wodnicy. Zawodowy model, z wykształcenia grafik-plastyk. Dzięki modelingowi zwiedził niemal cały świat. Mieszkał w Chinach i w Indiach, gdzie jak twierdzi, odnalazł prawdziwą miłość. Wiktor Stadniczenko, finalista "Big Brothera 2" ma wiele pomysłów na życie i trudno skupić mu się na jednym celu. Wciąż żyje na walizkach. Jego największymi przyjaciółmi są rodzice. Z tatą łączy go słabość do mocniejszych brzmień. To dzięki nim najlepiej czuje się w domu, w Ustce. 

Kamil Lemieszewski ma 36 lat i przyjechał do programu z Londynu. Człowiek orkiestra. Z wykształcenia pielęgniarz i położnik, ale pracował też między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo”, „Gwiezdne wojny - historie”. Uczestnik "Big Brothera 2" aktualnie mieszka w Londynie. Zafascynowany antropologią kultury i historią antyczną. Ma w planach napisanie książki o początkach religii katolickiej. Wie, że dla otoczenia jego życie może wydawać się szalone, jednak dla niego szaleństwo to norma. 

Martyna Lewandowska, jak sama powiedziała w TVN, spontanicznie zgłosiła się do programu. - Potraktowałam to jak los na loterii. Namawiali mnie znajomi, mówili, że jestem przebojowa. Jestem wprawdzie dziewczyną z małego miasta, ale mam niezwykły temperament. Lubię komplementować ludzi – poinformowała kandydatka. Lewandowska ma 21-lat i jest kosmetyczką. - Pomagam kobietom i pokazuję im, że nie muszą wiele zmienić, żeby pięknie wyglądać – zdradziła. 

Zagłosuj

Kto powinien wygrać "Big Brothera 2"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW