Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Big Brother, 2. edycja - kiedy nowe odcinki i czy powstanie kolejny sezon w 2019?

17.06.2019 10:41

Kiedy 2. sezon "Big Brothera" i czy powstanie kolejna edycja programu? Fakt o kontynuacji formatu z pewnością ucieszyłby wszystkich fanów programu, którzy z zaciekawieniem śledzili losy uczestników ostatniego sezonu. Decyzja w tej sprawie została już podjęta. Sprawdzamy, co wiadomo o 2. edycji "Big Brothera" i kiedy będzie można oglądać nowy sezon.

Big Brother, 2. edycja - kiedy nowe odcinki i czy powstanie kolejny sezon w 2019? fot. mat. prasowe

"Big Brother", edycja 2 - kiedy nowe odcinki programu i czy kolejny sezon w ogóle powstanie? Co już wiadomo na ten temat? Czy decyzja została już podjęta? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegóły oraz sprawdzamy informacje o 2. edycji "Big Brothera".

Big Brother, edycja 2 - czy powstanie kolejny sezon programu?

Wielu fanów programu, którzy przez kilka ostatnich tygodni z zaciekawieniem śledzili losy uczestników reality-show, szuka informacji na temat tego, kiedy 2. edycja "Big Brothera" i czy powstanie kolejny sezon. W końcu fakt o kontynuowaniu formatu z pewnością ucieszyłby niejednego widza. Na początku maja 2019 roku magazyn "Flesz" poinformował, że władze stacji są zadowolone z wyników oglądalności, jakie osiąga "Big Brother".

Karolina Włodarska - Big Brother: kim jest uczestniczka programu?

Według wyników oglądalności, które przygotowane zostały przez Nielsen Audience Measurement i opublikowane na portalu Wirtualne Media, średnia widownia pokazanych 39 odcinków reality-show (do 24 kwietnia) wyniosła 856 tys. osób. Dla porównania, TVN7 w tych samych pasmach w analogicznym okresie ub.r. miał średnio 428 tys. widzów. Oznacza to, że reality-show dwukrotnie podnosi wyniki stacji.

W związku z zadowalającymi wynikami oglądalności, na początku maja zaczęły pojawiać się pogłoski o planach emisji kolejnej 2. edycji "Big Brothera". W połowie czerwca informacje te zostały potwierdzone - po sukcesie pierwszej edycji programu "Big Brother" zarząd TVN Discovery podjął decyzję o kontynuacji reality show w stacji TVN7.

Big Brother 2 - CASTINGI. Jak zgłosić się do 2. edycji programu, gdzie, do kiedy?

Big Brother, 2. sezon - kiedy nowe odcinki programu?

Wielu fanów reality show zastanawia się także, kiedy 2. edycja "Big Brothera" w TVN7. Wiadomo już, że kolejny sezon zostanie wyemitowany na antenie Siódemki oraz na platformie player.pl jesienią 2019 roku. 

Zagłosuj

Uważasz, że 2. edycja "Big Brothera" powinna powstać?

RadioZET.pl/JW

Oceń