Zamknij

Big Brother, 2. edycja - kiedy nowe odcinki i czy powstanie kolejny sezon w 2019?

Jolanta Waligóra
13.08.2019 09:20
Big Brother, 2. edycja - kiedy nowe odcinki i czy powstanie kolejny sezon w 2019?
fot. mat. prasowe

Kiedy 2. sezon "Big Brothera" i czy powstanie kolejna edycja programu? Fakt o kontynuacji formatu z pewnością ucieszyłby wszystkich fanów programu, którzy z zaciekawieniem śledzili losy uczestników ostatniego sezonu. Decyzja w tej sprawie została już podjęta. Sprawdzamy, co wiadomo o 2. edycji "Big Brothera" i kiedy będzie można oglądać nowy sezon.

"Big Brother", edycja 2 - kiedy nowe odcinki programu i czy kolejny sezon w ogóle powstanie? Co już wiadomo na ten temat? Czy decyzja została już podjęta? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegóły oraz sprawdzamy informacje o 2. edycji "Big Brothera".

Big Brother, edycja 2 - czy powstanie kolejny sezon programu?

Wielu fanów programu, którzy przez kilka ostatnich tygodni z zaciekawieniem śledzili losy uczestników reality-show, szuka informacji na temat tego, kiedy 2. edycja "Big Brothera" i czy powstanie kolejny sezon. W końcu fakt o kontynuowaniu formatu z pewnością ucieszyłby niejednego widza. Na początku maja 2019 roku magazyn "Flesz" poinformował, że władze stacji są zadowolone z wyników oglądalności, jakie osiąga "Big Brother".

Karolina Włodarska - Big Brother: kim jest uczestniczka programu?

Według wyników oglądalności, które przygotowane zostały przez Nielsen Audience Measurement i opublikowane na portalu Wirtualne Media, średnia widownia pokazanych 39 odcinków reality-show (do 24 kwietnia) wyniosła 856 tys. osób. Dla porównania, TVN7 w tych samych pasmach w analogicznym okresie ub.r. miał średnio 428 tys. widzów. Oznacza to, że reality-show dwukrotnie podnosi wyniki stacji.

W związku z zadowalającymi wynikami oglądalności, na początku maja zaczęły pojawiać się pogłoski o planach emisji kolejnej 2. edycji "Big Brothera". W połowie czerwca informacje te zostały potwierdzone - po sukcesie pierwszej edycji programu "Big Brother" zarząd TVN Discovery podjął decyzję o kontynuacji reality show w stacji TVN7.

Big Brother 2 - CASTINGI. Jak zgłosić się do 2. edycji programu, gdzie, do kiedy?

Big Brother, 2. sezon - kiedy nowe odcinki programu?

Wielu fanów reality show zastanawia się także, kiedy 2. edycja "Big Brothera" w TVN7. Wiadomo już, że kolejny sezon zostanie wyemitowany na antenie Siódemki oraz na platformie player.pl jesienią 2019 roku. Premiera "Big Brothera 2" zaplanowana jest dokładnie na 13 września (piątek).

Zagłosuj

Uważasz, że 2. edycja "Big Brothera" powinna powstać?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW