Zamknij

Big Brother 2: kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [01.12.2019]

Jolanta Waligóra
02.12.2019 09:33
Big Brother 2: kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [01.12.2019]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Nominacje w "Big Brotherze 2" 01.12.2019 to informacje, które szczególnie interesują wielu fanów programu. Tradycyjnie w niedzielę podczas odcinka na żywo ogłoszone zostały kolejne nominacje w drugiej edycji show. Szczegółowe informacje o tym, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 1 grudnia i jak głosować na osoby zagrożone, zamieszczamy poniżej.

"Big Brother 2" - NOMINACJE 01.12. Kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? Jak głosować na osoby zagrożone? Kiedy poznamy ostateczny werdykt? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kto jest nominowany w "Big Brotherze 2" 01.12.2019.

Big Brother 2 - kto jest nominowany do opuszczenia programu? [01.12.2019]

Kto jest nominowany w "Big Brotherze 2" 01.12.2019? Takie pytanie zadaje sobie wielu fanów show, którzy od kilku tygodni śledzą życie uczestników drugiej edycji programu, a nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu. Oficjalna informacja na temat nominacji "Big Brothera 2" 1 grudnia 2019 została ogłoszona tradycyjnie wieczorem w niedzielę podczas emisji odcinka na żywo. Najwięcej głosów od pozostałych uczestników otrzymali Kamil Lemieszewski, Malwina Ha oraz Sandra Mendelowska i to właśnie ktoś z nich w najbliższą niedzielę opuści program.

Big Brother 2 - FINALIŚCI: kto w finale programu i kim są uczestnicy?

Kamil Lemieszewski ma 36 lat i przyjechał do programu z Londynu. Człowiek orkiestra. Z wykształcenia pielęgniarz i położnik, ale pracował też między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo”, „Gwiezdne wojny - historie”.

Malwina Ha ma 28 lat, a do programu przyjechała z Pruszkowa. Pół - Polka, pół - Wietnamka. Mimo, iż mieszka w Polsce, bardziej identyfikuje się z azjatyckim stylem życia. Jej zdaniem, Azjaci są bardziej rodzinni, pracowici, tolerancyjni i gościnni.

Sandra Mendelowska ma 20 lat i pochodzi z Krosna. Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat wzrostu Sandry Mendelowskiej - dziewczyna jest wysoka i mierzy około 180 cm, z których jest bardzo dumna. Uczestniczka "Big Brothera" jest pasjonatką sportu - trenuje pływanie, biegi i studiuje wychowanie fizyczne. Nie potrafi usiedzieć w miejscu i nienawidzi nudy. Nie znosi hipokryzji i wtykania nosa w nie swoje sprawy. Jak sama o sobie mówi, jej mocną stroną jest szczerość. 

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Nominacje w Big Brotherze 2 - kto jest nominowany 01.12 i jak głosować?

O tym, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 1 grudnia 2019, tradycyjnie zadecydowali uczestnicy programu podczas rozmowy z Wielkim Bratem w specjalnym Pokoju Zwierzeń. Po oficjalnym ogłoszeniu nominacji decyzja o tym, kto zostanie w reality show, spoczywa w rękach widzów. Oznacza to, że od niedzieli można głosować na tę osobę, które według nas powinna opuścić program. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online. 

O tym, kto odpadnie z "Big Brothera 2" dowiemy się w niedzielę, 8 grudnia.

Big Brother 2 - kto odpadł w niedzielę i opuścił Dom Wielkiego Brata? [1.12.2019]

RadioZET.pl/JW