Zamknij

Big Brother 2 - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [13.10]

Jolanta Waligóra
16.10.2019 12:10
Big Brother 2 - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [13.10]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Nominacje w "Big Brotherze 2" 13.10 to informacje, które szczególnie interesują wielu fanów programu, a przede wszystkim tych, którzy nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu. Tradycyjnie w niedzielę ogłoszone zostały kolejne nominacje w drugiej edycji show. Sprawdzamy, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 13 października 2019 i jak głosować na osoby zagrożone.

"Big Brother 2" - NOMINACJE 13.10.2019. Kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? Jak głosować na osoby zagrożone? Kiedy poznamy ostateczny werdykt? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy nominacje w "Big Brotherze 2" 13 października.

Big Brother 2 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [13.10]

Kto jest nominowany w "Big Brotherze 2" 13.10.2019? Takie pytanie zadaje sobie wielu fanów show, którzy od kilku tygodni śledzą życie uczestników drugiej edycji programu, a nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu. Oficjalna informacja na temat nominacji "Big Brothera 2" 13 października została ogłoszona tradycyjnie wieczorem w niedzielę podczas emisji odcinka na żywo. Najwięcej głosów od pozostałych uczestników otrzymali Anna Izvarina, Kamil Lemieszewski, Katarzyna Strojek oraz Sarah Poznachowski i to właśnie ktoś z nich w najbliższą niedzielę opuści program.

AKTUALIZACJA - 16 października do grona nominowanych dołączyła Natalia Dawidowska

Anna Izvarina ma 30 lat i obecnie mieszka w Warszawie. Absolwentka Socjologii Biznesu i Mediów na warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego. Pracuje w firmie ojczyma. Zajmuje się promocją jego klubu jachtowego oraz wynajmem lokali użytkowych. Współpracuje też z blogerami na rynku rosyjskim.

Kamil Lemieszewski ma 36 lat i przyjechał do programu z Londynu. Człowiek orkiestra. Z wykształcenia pielęgniarz i położnik, ale pracował też między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo”, „Gwiezdne wojny - historie”.

Katarzyna Strojek ma 35 lat i pochodzi z Kielc. Wspólnie z siostrą bliźniaczką prowadzi firmę organizującą wesela. Jak mówi, „ludzie przychodzą do nas z pierścionkiem, a wychodzą z obrączkami”. Jest bardzo rodzinna i to właśnie ze względu na krewnych nie chciałaby opuścić Kielc, które są jej miejscem na ziemi. 

Sarah Poznachowski ma 37 lat i mieszka w Posadzie. Jest Niemką z polskimi korzeniami. W swoim życiu próbowała różnych profesji. Pracowała w hotelach oraz jako stewardessa. Mówi biegle po niemiecku, angielsku, polsku i francusku. Od dwóch lat mieszka w Polsce.

Natalia Dawidowska w wolnym czasie biega i pomaga innym. Lubi być samowystarczalna i zawsze uparcie dąży do celu. Wie, że intryguje innych swoim wyglądem. Nie przeszkadza jej, gdy ludzie biorą ją za chłopaka.

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Nominacje w Big Brotherze 2 - kto jest nominowany 13.10 i jak głosować?

O tym, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 13 października 2019, tradycyjnie zadecydowali uczestnicy programu podczas rozmowy z Wielkim Bratem w specjalnym Pokoju Zwierzeń. Po oficjalnym ogłoszeniu nominacji decyzja o tym, kto zostanie w reality show, spoczywa w rękach widzów. Oznacza to, że od niedzieli można głosować na tę osobę, które według nas powinna opuścić program. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online. 

Big Brother 2 - kto odpadł z programu i opuścił Dom Wielkiego Brata? [13.10.2019]

W niedzielę 20 października dowiemy się natomiast, kto odpadł z "Big Brothera".

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Pierwsza edycja miała swoją premierę w marcu 2019 roku, a kolejną możemy oglądać od września 2019 roku. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od piątku, 13 września. Dodatkowo dostępne będą także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata. 

RadioZET.pl/JW