Zamknij

Big Brother 2 - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [6.10]

Jolanta Waligóra
07.10.2019 09:44
Big Brother 2 - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [6.10]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Nominacje w "Big Brotherze 2" 6.10 to informacje, które szczególnie interesują wielu fanów programu, a przede wszystkim tych, którzy nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu. Tradycyjnie w niedzielę ogłoszone zostały kolejne nominacje w drugiej edycji show. Sprawdzamy, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 6.10.2019 i jak głosować na osoby zagrożone.

"Big Brother 2" - NOMINACJE 6.10.2019. Kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? Jak głosować na osoby zagrożone? Kiedy poznamy ostateczny werdykt? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy nominacje w "Big Brotherze 2" 6 października.

Big Brother 2 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [6.10]

Kto jest nominowany w "Big Brotherze 2" 6.10.2019? Takie pytanie zadaje sobie wielu fanów show, którzy od kilku tygodni śledzą życie uczestników drugiej edycji programu, a nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu. Oficjalna informacja na temat nominacji "Big Brothera 2" 06.10 została ogłoszona tradycyjnie wieczorem w niedzielę 6 października podczas odcinka na żywo. Najwięcej głosów od pozostałych uczestników otrzymali Kamil Lemieszewski (9 głosów) oraz Łukasz Stawicki (7 głosów).

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Kamil Lemieszewski ma 36 lat i przyjechał do programu z Londynu. Człowiek orkiestra. Z wykształcenia pielęgniarz i położnik, ale pracował też między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo”, „Gwiezdne wojny - historie”. Kamil Lemieszewski aktualnie mieszka w Londynie. Zafascynowany antropologią kultury i historią antyczną. Ma w planach napisanie książki o początkach religii katolickiej. Wie, że dla otoczenia jego życie może wydawać się szalone, jednak dla niego szaleństwo to norma.

Big Brother: Dramat w życiu uczestnika. „Tonąłem w ruchomych piaskach”

Uczestnik "Big Brothera" 2019, Łukasz Stawicki ma 37 lat, a do programu przyjechał z Płocka. Z zawodu magister inżynier budownictwa, prowadzi firmę budowlaną specjalizującą się w dekarstwie. Uprawia sporty walki i biega. Łukasz Stawicki to pełen sprzeczności twardziel o gołębim sercu - tak mówią o nim jego znajomi. To typ mężczyzny, który w ciągu dnia chodzi na siłownię, a wieczorami czyta poezję. 

Nominacje w Big Brotherze 2 - kto jest nominowany 6.10 i jak głosować?

O tym, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 6 października 2019, tradycyjnie zadecydowali uczestnicy programu podczas rozmowy z Wielkim Bratem w specjalnym Pokoju Zwierzeń. Po oficjalnym ogłoszeniu nominacji decyzja o tym, kto zostanie w reality show, spoczywa w rękach widzów. Oznacza to, że od niedzieli można głosować na tę osobę, które według nas powinna opuścić program. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online. 

Big Brother 2 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Zagłosuj

Kto powinien opuścić Dom Wielkiego Brata?

Liczba głosów:

W niedzielę 13 października dowiemy się natomiast, kto odpadł z "Big Brothera".

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Pierwsza edycja miała swoją premierę w marcu 2019 roku, a kolejną możemy oglądać od września 2019 roku. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od piątku, 13 września. Dodatkowo dostępne będą także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata. 

RadioZET.pl/JW