Zamknij

Big Brother 2: kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [NOMINACJE 03.11]

Jolanta Waligóra
08.11.2019 09:27
Big Brother 2: kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [NOMINACJE 03.11]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Nominacje w "Big Brotherze 2" 03.11.2019 to informacje, które szczególnie interesują wielu fanów programu. Tradycyjnie w niedzielę podczas odcinka na żywo ogłoszone zostały kolejne nominacje w drugiej edycji show. Ponadto na początku tygodnia miały miejsce nominacje karne. Szczegółowe informacje o tym, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 3 listopada i jak głosować na osoby zagrożone, zamieszczamy poniżej.

"Big Brother 2" - NOMINACJE 03.11.2019. Kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? Jak głosować na osoby zagrożone? Kiedy poznamy ostateczny werdykt? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy nominacje w "Big Brotherze 2" 3 listopada.

Big Brother 2 - kto jest nominowany do opuszczenia programu? [03.11]

Kto jest nominowany w "Big Brotherze 2" 03.11.2019? Takie pytanie zadaje sobie wielu fanów show, którzy od kilku tygodni śledzą życie uczestników drugiej edycji programu, a nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu. Oficjalna informacja na temat nominacji "Big Brothera 2" 3 listopada została ogłoszona tradycyjnie wieczorem w niedzielę podczas emisji odcinka na żywo. Najwięcej głosów od pozostałych uczestników ponownie otrzymali Kamil Lemieszewski oraz Ewa Kępys i to właśnie ktoś z nich w najbliższą niedzielę opuści program.

Big Brother 2 - kto odpadnie w niedzielę i opuści Dom Wielkiego Brata? [10.11]

AKTUALIZACJA - na początku tygodnia do grona nominowanych za nieprzestrzeganie zasad nowego zadania tygodniowego dołączyli Martyna Lewandowska, Mateusz Sławiński oraz Vasilis Tomazos.

Kamil Lemieszewski ma 36 lat i przyjechał do programu z Londynu. Człowiek orkiestra. Z wykształcenia pielęgniarz i położnik, ale pracował też między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo”, „Gwiezdne wojny - historie”.

Ewa Kępys ma 28 lat. Dziewczyna urodziła się w 1991 roku w Krakowie. Ma około 172 cm wzrostu. To absolwentka Szkoły Kreatywnej Fotografii. Prócz fotografią zajmuje się również modelingiem oraz aktorstwem. Jest także współzałożycielem agencji Como Model Management. 

Martyna Lewandowska, jak sama powiedziała w TVN, spontanicznie zgłosiła się do programu. - Potraktowałam to jak los na loterii. Namawiali mnie znajomi, mówili, że jestem przebojowa. Jestem wprawdzie dziewczyną z małego miasta, ale mam niezwykły temperament. Lubię komplementować ludzi – poinformowała kandydatka. Lewandowska ma 21-lat i jest kosmetyczką. - Pomagam kobietom i pokazuję im, że nie muszą wiele zmienić, żeby pięknie wyglądać – zdradziła.

Mateusz Sławiński, uczestnik "Big Brothera 2" aktualnie pracuje jako analityk sportowy. Wcześniej próbował różnych zajęć, m.in. zakładał panele słoneczne, był też zawodowym kierowcą. Uwielbia podróżować i imprezować ze znajomymi. Jest szalony, energiczny, nie lubi stać w miejscu. U kobiet uwielbia małe stopy.

Vasilis Tomazos ma 27 lat i pochodzi z Myślenic. Ma korzenie polsko - greckie. Urodził się pod Atenami, ale od dziecka mieszka w Polsce. Studiował na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Na pierwszym roku rzucił studia i rozpoczął pracę jako animator czasu wolnego na Rodos. 

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Nominacje w Big Brotherze 2 - kto jest nominowany 03.11 i jak głosować?

O tym, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 3 listopada 2019, tradycyjnie zadecydowali uczestnicy programu podczas rozmowy z Wielkim Bratem w specjalnym Pokoju Zwierzeń. Po oficjalnym ogłoszeniu nominacji decyzja o tym, kto zostanie w reality show, spoczywa w rękach widzów. Oznacza to, że od niedzieli można głosować na tę osobę, które według nas powinna opuścić program. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online. 

Big Brother 2 - kto odpadł w niedzielę i opuścił Dom Wielkiego Brata? [03.11.2019]

W niedzielę 10 listopada 2019 dowiemy się natomiast, kto odpadł z "Big Brothera 2".

RadioZET.pl/JW