Zamknij

Big Brother 2: kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [NOMINACJE 17.09]

Jolanta Waligóra
20.09.2019 09:09
Big Brother 2: kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [NOMINACJE 17.09]
fot. TRICOLORS/East News

Nominacje w "Big Brotherze 2" 17.09 to informacje, które szczególnie interesują wielu fanów programu. We wtorek ogłoszone zostały pierwsze nominacje w drugiej edycji show, którego premiera odbyła się w pierwszej połowie września. Szczegółowe informacje o tym, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 17.09.2019 i jak głosować na osoby zagrożone, zamieszczamy poniżej.

"Big Brother 2" - NOMINACJE 17.09.2019. Kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? Jak głosować na osoby zagrożone? Kiedy poznamy ostateczny werdykt? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy nominacje w "Big Brotherze 2" 17 września.

Big Brother 2 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [17.09]

Kto jest nominowany w "Big Brotherze 2" 17.09.2019? Takie pytanie zadaje sobie wielu fanów show, którzy od tygodnia śledzą życie uczestników drugiej edycji programu. Oficjalna informacja na temat nominacji "Big Brothera 2" 17.09 została ogłoszona wieczorem we wtorek, 17 września. Najwięcej głosów od pozostałych uczestników otrzymali Karolina Sztafa (10 głosów), Przemysław Karda (5 głosów) oraz Aleksandra Balawender (5 głosów). 

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

"Big Brother" jednak nie przestaje zaskakiwać. Jeden z uczestników programu TVN Mateusz Sławiński, który nominował Karolinę, złamał regulamin show, wznosząc toast za przeprowadzone nominacje. W związku z tym Wielki Brat postanowił go ukarać poprzez podarowanie immunitetu Karolinie, którą - jak już wspominaliśmy powyżej - Mateusz wcześniej wskazał do odejścia z programu. Oznacza to, że nominowanych w "Big Brotherze 2" jest dwoje uczestników, tj. Przemysław Karda oraz Aleksandra Balawender.

Big Brother 2 - kto odpadnie z programu i opuści Dom Wielkiego Brata? [20.09.2019]

Ponadto Przemysław przyznał, że chciałby dobrowolnie opuścić program. Nie wiadomo jednak, jaka będzie ostateczna decyzja uczestnika programu i czy finalnie zdecyduje się on odejść z Domu Wielkiego Brata. 

Przemysław Karda ma 35 lat i pochodzi z Sochaczewa. Przedsiębiorca i były żołnierz. Prowadzi startup zajmujący się kryptowalutami. Ma również firmę organizującą obozy survivalowe dla biznesmanów. Jego największym marzeniem jest kupno wyspy, na której mógłby wprowadzić własne prawo. 

Z kolei Aleksandra Balawender ma 20 lat i pochodzi z Rzeszowa. Studentka psychologii, w przyszłości planuje zostać seksuologiem. Chciałaby, żeby seks przestał być tematem tabu. Uczestniczka show w czasie wolnym od zajęć na uczelni pracuje jako baristka. Zawsze broni swoich racji i przekonań, wierzy w siłę szczerości. W wolnym czasie jeździ na rolkach. 

Zagłosuj

Kto powinien opuścić Dom Wielkiego Brata?

Liczba głosów:

Nominacje w Big Brotherze 2 - kto jest nominowany 17.09 i jak głosować?

O tym, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 17 września 2019, tradycyjnie zadecydowali uczestnicy programu podczas rozmowy z Wielkim Bratem w specjalnym Pokoju Zwierzeń. Po oficjalnym ogłoszeniu nominacji decyzja o tym, kto zostanie w reality show, spoczywa w rękach widzów. Oznacza to, że od wtorku można głosować na tę osobę, które według nas powinna opuścić program. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online. 

Big Brother 2 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

W piątek, 20 września dowiemy się natomiast, kto odpadł z "Big Brothera".

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Pierwsza edycja miała swoją premierę w marcu 2019 roku, a kolejną będziemy mogli oglądać od września 2019 roku. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od piątku, 13 września. Dodatkowo dostępne będą także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

Big Brother: Byliśmy w domu Wielkiego Brata. Tak mieszkają uczestnicy [WIDEO]

RadioZET.pl/JW