Zamknij

Big Brother 2: kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [NOMINACJE 20.10]

Jolanta Waligóra
21.10.2019 09:30
Big Brother 2: kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [NOMINACJE 20.10]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Nominacje w "Big Brotherze 2" 20.10 to informacje, które szczególnie interesują wielu fanów programu. Tradycyjnie w niedzielę podczas odcinka na żywo ogłoszone zostały kolejne nominacje w drugiej edycji show. Szczegółowe informacje o tym, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 20 października i jak głosować na osoby zagrożone, zamieszczamy poniżej.

"Big Brother 2" - nominacje 20 października 2019. Kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata po kolejnym tygodniu? Jak głosować na osoby zagrożone? Kiedy poznamy ostateczne wyniki? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy nominacje w "Big Brotherze 2" 20.10.2019.

Big Brother 2 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [20.10]

Kto jest nominowany w "Big Brotherze 2" 20.10.2019? Takie pytanie zadaje sobie wielu fanów show, którzy od kilku tygodni śledzą życie uczestników drugiej edycji programu, a nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu. Oficjalna informacja na temat nominacji "Big Brothera 2" 20 października została ogłoszona tradycyjnie wieczorem w niedzielę podczas emisji odcinka na żywo. Najwięcej głosów od pozostałych uczestników otrzymali Kamil Lemieszewski, Natalia Dawidowska, Martyna Lewandowska oraz Vasilis Tomazos i to właśnie ktoś z nich w najbliższą niedzielę opuści program.

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Kamil Lemieszewski ma 36 lat i przyjechał do programu z Londynu. Człowiek orkiestra. Z wykształcenia pielęgniarz i położnik, ale pracował też między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo”, „Gwiezdne wojny - historie”.

Natalia Dawidowska w wolnym czasie biega i pomaga innym. Lubi być samowystarczalna i zawsze uparcie dąży do celu. Wie, że intryguje innych swoim wyglądem. Nie przeszkadza jej, gdy ludzie biorą ją za chłopaka.

Martyna Lewandowska, jak sama powiedziała w TVN, spontanicznie zgłosiła się do programu. - Potraktowałam to, jak los na loterii. Namawiali mnie znajomi, mówili, że jestem przebojowa. Jestem wprawdzie dziewczyną z małego miasta, ale mam niezwykły temperament. Lubię komplementować ludzi – poinformowała kandydatka. Lewandowska ma 21-lat i jest kosmetyczką. - Pomagam kobietom i pokazuję im, że nie muszą wiele zmienić, żeby pięknie wyglądać – zdradziła.

Vasilis Tomazos ma 27 lat i pochodzi z Myślenic. Ma korzenie polsko - greckie. Urodził się pod Atenami, ale od dziecka mieszka w Polsce. Studiował na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Na pierwszym roku rzucił studia i rozpoczął pracę jako animator czasu wolnego na Rodos. 

Nominacje w Big Brotherze 2 - kto jest nominowany 20.10 i jak głosować?

O tym, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 20 października 2019, tradycyjnie zadecydowali uczestnicy programu podczas rozmowy z Wielkim Bratem w specjalnym Pokoju Zwierzeń. Po oficjalnym ogłoszeniu nominacji decyzja o tym, kto zostanie w reality show, spoczywa w rękach widzów. Oznacza to, że od niedzieli można głosować na tę osobę, które według nas powinna opuścić program. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online. 

Big Brother 2 - kto odpadł z programu i opuścił Dom Wielkiego Brata? [20.10.2019]

W niedzielę 27 października dowiemy się natomiast, kto odpadł z "Big Brothera".

RadioZET.pl/JW