Zamknij

Big Brother 2 - kto jest nominowany do opuszczenia programu? [NOMINACJE 27.10]

Jolanta Waligóra
28.10.2019 09:24
Big Brother 2 - kto jest nominowany do opuszczenia programu? [NOMINACJE 27.10]
fot. Youtube/TVN Talent Show

Nominacje w "Big Brotherze 2" 27.10.2019 to informacje, które szczególnie interesują wielu fanów programu. Tradycyjnie w niedzielę podczas odcinka na żywo ogłoszone zostały kolejne nominacje w drugiej edycji show. Szczegółowe informacje o tym, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 27 października i jak głosować na osoby zagrożone, zamieszczamy poniżej.

"Big Brother 2" - nominacje 27.10.2019. Kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 27 października? Kim są zagrożeni uczestnicy i jak na nich głosować? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kto jest nominowany w "Big Brotherze" 27 października.

Big Brother 2 - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [27.10]

Kto jest nominowany w "Big Brotherze 2" 27.10.2019? Takie pytanie zadaje sobie wielu fanów show, którzy od kilku tygodni śledzą życie uczestników drugiej edycji programu, a nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu. Oficjalna informacja na temat nominacji "Big Brothera 2" 27 października została ogłoszona tradycyjnie wieczorem w niedzielę podczas emisji odcinka na żywo. Najwięcej głosów od pozostałych uczestników otrzymali Kamil Lemieszewski, Natalia Nienałtowska oraz Ewa Kępys i to właśnie ktoś z nich w najbliższą niedzielę opuści program.

Kamil Lemieszewski ma 36 lat i przyjechał do programu z Londynu. Człowiek orkiestra. Z wykształcenia pielęgniarz i położnik, ale pracował też między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo”, „Gwiezdne wojny - historie”.

Natalia Nienałtowska - nowa uczestniczka show urodziła się 8 marca 1996, czyli w 2019 roku skończyła 23 lata. Blondynka wychowała się w Polsce, a później zamieszkała w Australii. Wiele widzów może kojarzyć ją z programu "Top Model". Do show TVN zgłosiła się razem ze swoim chłopakiem Michałem Szerem, z którym jest do dziś. Przylecieli na casting specjalnie z Australii. Oboje zawodowo pływają. Niestety Natalii Nienałtowskiej nie udało się dostać do domu modelek i modeli.

Ewa Kępys ma 28 lat. Dziewczyna urodziła się w 1991 roku w Krakowie. Ma około 172 cm wzrostu. To absolwentka Szkoły Kreatywnej Fotografii. Prócz fotografią zajmuje się również modelingiem oraz aktorstwem. Jest także współzałożycielem agencji Como Model Management. 

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Nominacje w Big Brotherze 2 - kto jest nominowany 27.10 i jak głosować?

O tym, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 27 października 2019, tradycyjnie zadecydowali uczestnicy programu podczas rozmowy z Wielkim Bratem w specjalnym Pokoju Zwierzeń. Po oficjalnym ogłoszeniu nominacji decyzja o tym, kto zostanie w reality show, spoczywa w rękach widzów. Oznacza to, że od niedzieli można głosować na tę osobę, które według nas powinna opuścić program. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online. 

Big Brother 2 - kto odpadł w niedzielę i opuścił Dom Wielkiego Brata? [27.10.2019]

W niedzielę 3 listopada 2019 dowiemy się natomiast, kto odpadł z "Big Brothera 2".

RadioZET.pl/JW