Zamknij

Big Brother 2 - kto odpadł i opuścił Dom Wielkiego Brata? [20.10.2019]

Jolanta Waligóra
21.10.2019 09:10
Big Brother 2 - kto odpadł i opuścił Dom Wielkiego Brata? [20.10.2019]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Kto odpadł z "Big Brothera 2" 20.10.2019? W ubiegłą niedzielę poznaliśmy trzy osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Dodatkowo w środę karnie nominowana została jeszcze jedna uczestniczka. O tym, kto odpadł z "Big Brothera", dowiedzieliśmy się 20 października podczas emisji odcinka na żywo.

"Big Brother 2" - kto odpadł 20.10.2019? Kto opuścił Dom Wielkiego Brata? Czy z programem pożegnał się Kamil Lemiszewski, Anna Izvarina, Sarah Poznachowski czy Natalia Dawidowska? Po emisji niedzielnego odcinka zaktualizowaliśmy artykuł i sprawdziliśmy, kto odpadł z "Big Brothera 2" 20 października 2019 roku.

Big Brother 2 - kto odpadł i opuścił Dom Wielkiego Brata? [20.10.2019]

O tym, kto odpadł z "Big Brothera 2" 20 października 2019 dowiedzieliśmy się tradycyjnie w niedzielę podczas emisji odcinka na żywo. Wtedy też zostały ogłoszone ostateczne wyniki widzów.

Big Brother 2: kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [NOMINACJE 20.10]

W ubiegłą niedzielę 13 października poznaliśmy trzy osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Zagrożeni zostali Kamil Lemiszewski, Anna Izvarina oraz Sarah Poznachowski, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników. Dodatkowo w środę 16 października karnie nominowana została jeszcze jedna uczestniczka - Natalia Dawidowska.

Decyzja o tym, kto odpadł z "Big Brothera 2" 20.10.2019, spoczywała po stronie widzów. Od niedzieli można było głosować na tę osobę, która według nas powinna opuścić Dom Wielkiego Brata. Głosowanie odbywało się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online.

Anna Izvarina ma 30 lat i obecnie mieszka w Warszawie. Absolwentka Socjologii Biznesu i Mediów na warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego. Pracuje w firmie ojczyma. Zajmuje się promocją jego klubu jachtowego oraz wynajmem lokali użytkowych. Współpracuje też z blogerami na rynku rosyjskim.

Kamil Lemieszewski ma 36 lat i przyjechał do programu z Londynu. Człowiek orkiestra. Z wykształcenia pielęgniarz i położnik, ale pracował też między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo”, „Gwiezdne wojny - historie”.

Sarah Poznachowski ma 37 lat i mieszka w Posadzie. Jest Niemką z polskimi korzeniami. W swoim życiu próbowała różnych profesji. Pracowała w hotelach oraz jako stewardessa. Mówi biegle po niemiecku, angielsku, polsku i francusku. Od dwóch lat mieszka w Polsce.

Natalia Dawidowska w wolnym czasie biega i pomaga innym. Lubi być samowystarczalna i zawsze uparcie dąży do celu. Wie, że intryguje innych swoim wyglądem. Nie przeszkadza jej, gdy ludzie biorą ją za chłopaka.

Kto odpadł z Big Brothera 2019? [20.10]

Jak już wspominaliśmy powyżej - nominowanych było czworo uczestników, tj. Kamil Lemiszewski, Anna Izvarina, Sarah Poznachowski oraz Natalia Dawidowska i to widzowie zadecydowali o tym, kto odpadł z Domu Wielkiego Brata 20.10.2019. Informacja na ten temat tradycyjnie została przekazana w niedzielę, podczas emisji odcinka na żywo. 

20 października z "Big Brothera" odpadła Sarah Poznachowski.

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Pierwsza edycja miała swoją premierę w marcu 2019 roku, a kolejną można oglądać od września 2019 roku. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od piątku, 13 września. Dodatkowo dostępne są także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

RadioZET.pl/JW