Zamknij

Big Brother 2 - kto odpadł w niedzielę i opuścił Dom Wielkiego Brata? [1.12.2019]

Jolanta Waligóra
02.12.2019 09:06
Big Brother 2 - kto odpadł w niedzielę i opuścił Dom Wielkiego Brata? [1.12.2019]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Kto odpadł z "Big Brothera 2" 1.12.2019? W ubiegłą niedzielę poznaliśmy trzy osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata - Ania, Martyna oraz Sandra. O tym, kto odpadł z "Big Brothera" 1 grudnia dowiedzieliśmy się tradycyjnie podczas niedzielnej emisji odcinka na żywo.

"Big Brother 2" - kto odpadł w niedzielę 01.12.2019? Kto opuścił Dom Wielkiego Brata? Czy z programem pożegnał się Ania, Martyna czy Sandra? Kiedy poznamy ostateczny werdykt? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kto odpadł z "Big Brothera 2". Artykuł będziemy aktualizować.

Big Brother 2 - kto odpadł i opuścił Dom Wielkiego Brata? [01.12.2019]

O tym, kto odpadł z "Big Brothera 2" 1 grudnia 2019 dowiedzieliśmy się tradycyjnie w niedzielę podczas emisji odcinka na żywo, który wyemitowany został o godzinie 20:00. Wtedy też zostały ogłoszone ostateczne wyniki widzów.

Big Brother 2: kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [01.12.2019]

W ubiegłą niedzielę 24 listopada poznaliśmy trzy osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Zagrożeni zostali Anna Izvarina, Martyna Lewandowska oraz Sandra Mendelowska, które uzyskały najwięcej głosów od pozostałych uczestników.

Decyzja o tym, kto odpadł z "Big Brothera 2" 01.12.2019, spoczywała po stronie widzów. Od niedzieli można było głosować na tę osobę, która według nas powinna opuścić Dom Wielkiego Brata. Głosowanie odbywało się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online.

Anna Izvarina ma 30 lat i obecnie mieszka w Warszawie. Absolwentka Socjologii Biznesu i Mediów na warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego. Pracuje w firmie ojczyma. Zajmuje się promocją jego klubu jachtowego oraz wynajmem lokali użytkowych. Współpracuje też z blogerami na rynku rosyjskim.

Martyna Lewandowska, jak sama powiedziała w TVN, spontanicznie zgłosiła się do programu. - Potraktowałam to jak los na loterii. Namawiali mnie znajomi, mówili, że jestem przebojowa. Jestem wprawdzie dziewczyną z małego miasta, ale mam niezwykły temperament. Lubię komplementować ludzi – poinformowała kandydatka. Lewandowska ma 21-lat i jest kosmetyczką. - Pomagam kobietom i pokazuję im, że nie muszą wiele zmienić, żeby pięknie wyglądać – zdradziła.

Sandra Mendelowska ma 20 lat i pochodzi z Krosna. Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat wzrostu Sandry Mendelowskiej - dziewczyna jest wysoka i mierzy około 180 cm, z których jest bardzo dumna. Uczestniczka "Big Brothera" jest pasjonatką sportu - trenuje pływanie, biegi i studiuje wychowanie fizyczne. Nie potrafi usiedzieć w miejscu i nienawidzi nudy. Nie znosi hipokryzji i wtykania nosa w nie swoje sprawy. Jak sama o sobie mówi, jej mocną stroną jest szczerość. 

Zagłosuj

Kto powinien odpaść z "Big Brothera 2"?

Liczba głosów:

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Kto odpadł z Big Brothera 01.12.2019?

Jak już wspominaliśmy powyżej - nominowanych było troje uczestników, tj. Anna, Martyna oraz Sandra i to widzowie zadecydowali o tym, kto odpadł z Domu Wielkiego Brata 01.12.2019. Informacja na ten temat tradycyjnie została przekazana w niedzielę, podczas emisji odcinka na żywo. 

1 grudnia 2019 z "Big Brothera 2" odpadła Anna Izvarina (głosowanie widzów) oraz Bartek Czochara (karnie opuścił program).

Przypomnijmy, że program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Pierwsza edycja miała swoją premierę w marcu 2019 roku, a kolejną można oglądać od września 2019 roku. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od piątku, 13 września. Dodatkowo dostępne są także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

RadioZET.pl/JW