Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Big Brother 2 - kto odpadł w niedzielę i opuścił Dom Wielkiego Brata? [10.11]

12.11.2019 09:21

Kto odpadł z "Big Brothera 2" 10.11.2019? W ubiegłą niedzielę poznaliśmy dwie osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Dodatkowo na początku tygodnia do tego grona dołączyło kolejnych trzech uczestników. O tym, kto odpadł z "Big Brothera" 10 listopada dowiedzieliśmy się tradycyjnie podczas niedzielnej emisji odcinka na żywo.

Big Brother 2 - kto odpadnie w niedzielę i opuści Dom Wielkiego Brata? [10.11] fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

"Big Brother 2" - kto odpadł 10.11.2019? Kto opuścił Dom Wielkiego Brata? Czy z programem pożegnał się Kamil Lemiszewski, Ewa Kępys, Martyna Lewandowska, Mateusz Sławiński czy Vasilis Tomazos? Po emisji niedzielnego odcinka zaktualizujemy artykuł i sprawdzimy, kto odpadł z "Big Brothera 2" 10 listopada 2019 roku.

Big Brother 2 - kto odpadł i opuścił Dom Wielkiego Brata? [10.11]

O tym, kto odpadł z "Big Brothera 2" 10 listopada 2019 dowiedzieliśmy się tradycyjnie w niedzielę podczas emisji odcinka na żywo. Wtedy też tradycyjnie zostały ogłoszone ostateczne wyniki widzów.

W ubiegłą niedzielę 3 listopada poznaliśmy dwie osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Zagrożeni zostali Kamil Lemiszewski oraz Ewa Kępys, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników. Dodatkowo na początku tygodnia do tego grona za nieprzestrzeganie zasad zadania tygodniowego dołączyły kolejne trzy osoby - Martyna Lewandowska, Mateusz Sławiński oraz Vasilis Tomazos.

Decyzja o tym, kto odpadł z "Big Brothera 2" 10.11.2019, spoczywała po stronie widzów. Od zeszłej niedzieli można głosować na tę osobę, która według nas powinna opuścić Dom Wielkiego Brata. Głosowanie odbywało się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online.

Kamil Lemieszewski ma 36 lat i przyjechał do programu z Londynu. Człowiek orkiestra. Z wykształcenia pielęgniarz i położnik, ale pracował też między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo”, „Gwiezdne wojny - historie”.

Ewa Kępys ma 28 lat. Dziewczyna urodziła się w 1991 roku w Krakowie. Ma około 172 cm wzrostu. To absolwentka Szkoły Kreatywnej Fotografii. Prócz fotografią zajmuje się również modelingiem oraz aktorstwem. Jest także współzałożycielem agencji Como Model Management. 

Martyna Lewandowska, jak sama powiedziała w TVN, spontanicznie zgłosiła się do programu. - Potraktowałam to jak los na loterii. Namawiali mnie znajomi, mówili, że jestem przebojowa. Jestem wprawdzie dziewczyną z małego miasta, ale mam niezwykły temperament. Lubię komplementować ludzi – poinformowała kandydatka. Lewandowska ma 21-lat i jest kosmetyczką. - Pomagam kobietom i pokazuję im, że nie muszą wiele zmienić, żeby pięknie wyglądać – zdradziła.

Mateusz Sławiński, uczestnik "Big Brothera 2" aktualnie pracuje jako analityk sportowy. Wcześniej próbował różnych zajęć, m.in. zakładał panele słoneczne, był też zawodowym kierowcą. Uwielbia podróżować i imprezować ze znajomymi. Jest szalony, energiczny, nie lubi stać w miejscu. U kobiet uwielbia małe stopy.

Vasilis Tomazos ma 27 lat i pochodzi z Myślenic. Ma korzenie polsko - greckie. Urodził się pod Atenami, ale od dziecka mieszka w Polsce. Studiował na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Na pierwszym roku rzucił studia i rozpoczął pracę jako animator czasu wolnego na Rodos. 

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Kto odpadł z Big Brothera 10.11.2019?

Jak już wspominaliśmy powyżej - nominowanych było pięcioro uczestników, tj. Kamil Lemiszewski, Ewa Kępys, Martyna Lewandowska, Mateusz Sławiński czy Vasilis Tomazos i to widzowie zadecydowali o tym, kto odpadł z Domu Wielkiego Brata 10.11.2019. Informacja na ten temat tradycyjnie została przekazana w niedzielę, podczas emisji odcinka na żywo.

10 listopada z "Big Brothera 2" odpadł Vasilis Tomazos.

Przypomnijmy, że program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Pierwsza edycja miała swoją premierę w marcu 2019 roku, a kolejną można oglądać od września 2019 roku. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od piątku, 13 września. Dodatkowo dostępne są także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

RadioZET.pl/JW

Oceń