Zamknij

Big Brother 2 - kto odpadł w niedzielę i opuścił Dom Wielkiego Brata? [27.10.2019]

Jolanta Waligóra
28.10.2019 09:08
Big Brother 2 - kto odpadł w niedzielę i opuścił Dom Wielkiego Brata? [27.10.2019]
fot. Instagram.com/bigbrother.tvn7

Kto odpadł z "Big Brothera 2" 27.10.2019? W ubiegłą niedzielę poznaliśmy cztery osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. O tym, kto odpadł z "Big Brothera" dowiedzieliśmy się natomiast 27 października podczas emisji odcinka na żywo. 

"Big Brother 2" - kto odpadł 27.10.2019? Kto opuścił Dom Wielkiego Brata? Czy z programem pożegnał się Kamil Lemiszewski, Natalia Dawidowska, Martyna Lewandowska czy Vasileios Tomazos? Po emisji niedzielnego odcinka zaktualizujemy artykuł i sprawdzimy, kto odpadł z "Big Brothera 2" 27 października 2019 roku.

Big Brother 2 - kto odpadł i opuścił Dom Wielkiego Brata? [27.10]

O tym, kto odpadł z "Big Brothera 2" 27 października 2019 dowiedzieliśmy się tradycyjnie w niedzielę podczas emisji odcinka na żywo. Wtedy też zostały ogłoszone ostateczne wyniki widzów.

Big Brother 2 - kto jest nominowany do opuszczenia programu? [NOMINACJE 27.10]

W ubiegłą niedzielę 20 października poznaliśmy cztery osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Zagrożeni zostali Kamil Lemiszewski, Natalia Dawidowska, Martyna Lewandowska oraz Vasileios Tomazos, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników.

Ponadto w tygodniu doszło do bójki między uczestnikami show. Wielki Brat zareagował ostro, oddzielił winnych od pozostałych mieszkańców i zapowiedział, że nie minie ich kara. Na oficjalnym profilu "Big Brothera" na Facebooku pojawił się post z głosowaniem. To internauci mieli zadecydować, który z zaangażowanych w szarpaninę mężczyzn opuści dom Wielkiego Brata. Najwięcej reakcji zebrał Dawid Łojewski, który finalnie został karnie nominowany do opuszczenia show. W czwartek jednak uczestnik zdecydował się dobrowolnie odejść z Domu Wielkiego Brata.

Decyzja o tym, kto odpadł z "Big Brothera 2" 27.10.2019, spoczywała po stronie widzów. Od niedzieli można było głosować na tę osobę, która według nas powinna opuścić Dom Wielkiego Brata. Głosowanie odbywało się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online.

Kamil Lemieszewski ma 36 lat i przyjechał do programu z Londynu. Człowiek orkiestra. Z wykształcenia pielęgniarz i położnik, ale pracował też między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo”, „Gwiezdne wojny - historie”.

Natalia Dawidowska w wolnym czasie biega i pomaga innym. Lubi być samowystarczalna i zawsze uparcie dąży do celu. Wie, że intryguje innych swoim wyglądem. Nie przeszkadza jej, gdy ludzie biorą ją za chłopaka.

Martyna Lewandowska, jak sama powiedziała w TVN, spontanicznie zgłosiła się do programu. - Potraktowałam to, jak los na loterii. Namawiali mnie znajomi, mówili, że jestem przebojowa. Jestem wprawdzie dziewczyną z małego miasta, ale mam niezwykły temperament. Lubię komplementować ludzi – poinformowała kandydatka. Lewandowska ma 21-lat i jest kosmetyczką. - Pomagam kobietom i pokazuję im, że nie muszą wiele zmienić, żeby pięknie wyglądać – zdradziła.

Vasilis Tomazos ma 27 lat i pochodzi z Myślenic. Ma korzenie polsko - greckie. Urodził się pod Atenami, ale od dziecka mieszka w Polsce. Studiował na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Na pierwszym roku rzucił studia i rozpoczął pracę jako animator czasu wolnego na Rodos. 

Kto odpadł z Big Brothera 27.10.2019?

Jak już wspominaliśmy powyżej - nominowanych było czworo uczestników, tj. Kamil Lemiszewski, Natalia Dawidowska, Martyna Lewandowska oraz Vasileios Tomazos i to widzowie zadecydowali o tym, kto odpadł z Domu Wielkiego Brata 27.10.2019. Informacja na ten temat tradycyjnie została przekazana w niedzielę, podczas emisji odcinka na żywo. 

27 października 2019 z "Big Brothera 2" odpadła Natalia Dawidowska.

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Przypomnijmy, że program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Pierwsza edycja miała swoją premierę w marcu 2019 roku, a kolejną można oglądać od września 2019 roku. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od piątku, 13 września. Dodatkowo dostępne są także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

RadioZET.pl/JW