Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Big Brother 2 - kto odpadł w niedzielę i opuścił Dom Wielkiego Brata? [3.11.2019]

04.11.2019 09:02

Kto odpadł z "Big Brothera 2" 03.11.2019? W ubiegłą niedzielę poznaliśmy trzy osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata - zagrożeni zostali Natalia, Kamil oraz Ewa. O tym, kto odpadnie z "Big Brothera" 3 listopada dowiedzieliśmy się tradycyjnie podczas niedzielnej emisji odcinka na żywo.

Big Brother 2 - kto odpadł w niedzielę i opuścił Dom Wielkiego Brata? [3.11.2019] fot. Youtube/TVN Talent Show

"Big Brother 2" - kto odpadł 03.11.2019? Kto opuścił Dom Wielkiego Brata? Czy z programem pożegnał się Kamil Lemiszewski, Natalia Nienałtowska czy Ewa Kępys? Po emisji niedzielnego odcinka zaktualizujemy artykuł i sprawdzimy, kto odpadł z "Big Brothera 2" 3 listopada 2019 roku.

Big Brother 2 - kto odpadł i opuścił Dom Wielkiego Brata? [03.11]

O tym, kto odpadł z "Big Brothera 2" 3 listopada 2019 dowiedzieliśmy się tradycyjnie w niedzielę podczas emisji odcinka na żywo. Wtedy też zostały ogłoszone ostateczne wyniki widzów.

W ubiegłą niedzielę 27 października poznaliśmy trzy osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Zagrożeni zostali Kamil Lemiszewski, Natalia Nienałtowska oraz Ewa Kępys, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników.

Decyzja o tym, kto odpadł z "Big Brothera 2" 3.11.2019, spoczywała po stronie widzów. Od niedzieli można było głosować na tę osobę, która według nas powinna opuścić Dom Wielkiego Brata. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online.

Kamil Lemieszewski ma 36 lat i przyjechał do programu z Londynu. Człowiek orkiestra. Z wykształcenia pielęgniarz i położnik, ale pracował też między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo”, „Gwiezdne wojny - historie”.

Natalia Nienałtowska - nowa uczestniczka show urodziła się 8 marca 1996, czyli w 2019 roku skończyła 23 lata. Blondynka wychowała się w Polsce, a później zamieszkała w Australii. Wiele widzów może kojarzyć ją z programu "Top Model". Do show TVN zgłosiła się razem ze swoim chłopakiem Michałem Szerem, z którym jest do dziś. Przylecieli na casting specjalnie z Australii. Oboje zawodowo pływają. Niestety Natalii Nienałtowskiej nie udało się dostać do domu modelek i modeli.

Ewa Kępys ma 28 lat. Dziewczyna urodziła się w 1991 roku w Krakowie. Ma około 172 cm wzrostu. To absolwentka Szkoły Kreatywnej Fotografii. Prócz fotografią zajmuje się również modelingiem oraz aktorstwem. Jest także współzałożycielem agencji Como Model Management. 

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Kto odpadł z Big Brothera 3.11.2019?

Jak już wspominaliśmy powyżej - nominowanych było troje uczestników, tj. Kamil Lemiszewski, Natalia Nienałtowska oraz Ewa Kępis i to widzowie zadecydowali o tym, kto odpadł z Domu Wielkiego Brata 03.11.2019. Informacja na ten temat tradycyjnie została przekazana w niedzielę, podczas emisji odcinka na żywo.

3 listopada z "Big Brothera 2" odpadła Natalia Nienałtowska.

Big Brother 2: kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [NOMINACJE 03.11]

Przypomnijmy, że program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Pierwsza edycja miała swoją premierę w marcu 2019 roku, a kolejną można oglądać od września 2019 roku. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od piątku, 13 września. Dodatkowo dostępne są także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

RadioZET.pl/JW

Oceń