Zamknij

Big Brother 2 - kto odpadł w niedzielę i opuścił Dom Wielkiego Brata? [8.12]

Jolanta Waligóra
09.12.2019 09:22
Big Brother 2 - kto odpadł w niedzielę i opuścił Dom Wielkiego Brata? [8.12]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Kto odpadł z "Big Brothera 2" 8 grudnia 2019? W ubiegłą niedzielę poznaliśmy trzy osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata - zagrożeni zostali Kamil, Malwina oraz Sandra. 8.12 podczas odcinka na żywo dowiedzieliśmy się natomiast, kto odpadł z "Big Brothera 2". 

"Big Brother 2" - kto odpadł w niedzielę 8.12.2019? Kto opuścił Dom Wielkiego Brata? Czy z programem pożegnał się Kamil, Malwina czy Sandra? Kiedy poznamy ostateczny werdykt widzów? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kto odpadł z "Big Brothera 2" 8 grudnia 2019.

Big Brother 2 - kto odpadł w niedzielę i opuścił Dom Wielkiego Brata 8.12.2019?

Informacje na temat tego, kto odpadł z "Big Brothera 2" 8 grudnia 2019, szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim tych, którzy od kilku tygodni śledzą życie uczestników show, a nie mieli okazji obejrzeć najnowszego epizodu. O tym, kto opuścił Dom Wielkiego Brata 8.12.2019 tradycyjnie dowiedzieliśmy się w niedzielę podczas odcinka na żywo.

Przypomnijmy, że w zeszłą niedzielę poznaliśmy trzy osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata - zagrożeni zostali Kamil, Malwina oraz Sandra, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników programu TVN.

Decyzja o tym, kto odpadł z "Big Brothera 2" 8.12.2019, spoczywała po stronie widzów. Od niedzieli można było głosować na tę osobę, która według nas powinna opuścić Dom Wielkiego Brata. Głosowanie odbywało się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online.

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Kamil Lemieszewski ma 36 lat i przyjechał do programu z Londynu. Człowiek orkiestra. Z wykształcenia pielęgniarz i położnik, ale pracował też między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo”, „Gwiezdne wojny - historie”.

Malwina Ha ma 28 lat, a do programu przyjechała z Pruszkowa. Pół - Polka, pół - Wietnamka. Mimo, iż mieszka w Polsce, bardziej identyfikuje się z azjatyckim stylem życia. Jej zdaniem, Azjaci są bardziej rodzinni, pracowici, tolerancyjni i gościnni. Uczestniczka programu jest buddystką. Wierzy, że każdy zasługuje na szacunek. Jest do bólu szczera i pomimo niepozornego wzrostu, potrafi tupnąć nogą. Uwielbia tańczyć i chodzić do klubów. Prowadzi lokal karaoke w Raszynie. 

Sandra Mendelowska ma 20 lat i pochodzi z Krosna. Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat wzrostu Sandry Mendelowskiej - dziewczyna jest wysoka i mierzy około 180 cm, z których jest bardzo dumna. Uczestniczka "Big Brothera" jest pasjonatką sportu - trenuje pływanie, biegi i studiuje wychowanie fizyczne. Nie potrafi usiedzieć w miejscu i nienawidzi nudy. Nie znosi hipokryzji i wtykania nosa w nie swoje sprawy. Jak sama o sobie mówi, jej mocną stroną jest szczerość. 

Zagłosuj

Kto powinien odpaść z "Big Brothera 2"?

Liczba głosów:

Kto odpadł z Big Brothera 8 grudnia 2019?

Jak już wspominaliśmy powyżej, nominowanych było troje uczestników programu, tj. Kamil, Malwina oraz Sandra i to właśnie ktoś z nich w niedzielę 8.12.2019 odpadł z "Big Brothera". Tradycyjnie informacja na ten temat została ujawniona podczas odcinka na żywo o godzinie 20:00 w TVN7. To właśnie wtedy poznaliśmy ostateczny werdykt widzów. 

8 grudnia 2019 z "Big Brothera 2" odpadły Malwina Ha oraz Sandra Mendelowska.

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Pierwsza edycja miała swoją premierę w marcu 2019 roku, a kolejną można oglądać od września 2019 roku. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od piątku, 13 września. Dodatkowo dostępne są także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

RadioZET.pl/JW