Zamknij

Big Brother 2 - kto w finale drugiej edycji programu i kim są uczestnicy? [FINALIŚCI]

Jolanta Waligóra
11.12.2019 12:26
Big Brother 2 - kto w finale drugiej edycji programu i kim są uczestnicy? [FINALIŚCI]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Kto w finale "Big Brothera 2"? Długo wyczekiwany ostatni odcinek programu wyemitowany zostanie w niedzielę, 15 grudnia. W finale o zwycięstwo powalczy jedynie troje uczestników, którzy najdłużej pozostali w Domu Wielkiego Brata. Przedstawiamy szczegółowe informacje o uczestnikach "Big Brothera 2" i sprawdzamy, kim są finaliści 2. edycji show.

"Big Brother 2" - kto w finale programu 15.12.2019 i kim są finaliści? Kto dostał się do ostatniego odcinka show? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o finalistach 2. edycji "Big Brothera".

Big Brother 2 - kto w finale programu? [FINALIŚCI]

Informacje na temat finalistów "Big Brothera 2" szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu program cieszy się dużą popularnością, a przez dwa sezony emisji zyskał sobie wielu zwolenników. W ostatnim odcinku 2. edycji "Big Brothera" o zwycięstwo powalczy troje uczestników, którzy najdłużej pozostali w Domu Wielkiego Brata. 

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Na szczęście wszystkie szczegóły na temat finalistów 2. edycji "Big Brothera" są już znane. W niedzielę 1 grudnia specjalny złoty bilet, który gwarantuje miejsce w finale programu, otrzymał Wiktor Stadniczenko. Tym samym uczestnik "Big Brothera 2" został pierwszym finalistą show. Przypomnijmy, że przez 24 godziny przed odcinkiem Big Brother Arena 1.12 internauci mogli głosować na profilu "Big Brothera" na Instagramie i tym samym zdecydować, kogo chcą widzieć w finale. To głosowanie wygrał - jak już wspominaliśmy powyżej - Wiktor.

Z kolei 8 grudnia 2019 podczas wieczornego odcinka na żywo pojawiła się kolejna informacja na temat tego, kto w finale "Big Brothera 2". Do wielkiego finału awansowało kolejnych dwóch uczestników, tj. Kamil Lemieszewski oraz Martyna Lewandowska.

Big Brother 2 - FINALIŚCI: jak głosować na finalistów programu 2019? [ZASADY]

Poniżej przedstawiamy wszystkich finalistów 2. sezonu "Big Brothera":

  • Wiktor Stadniczenko
  • Kamil Lemieszewski
  • Martyna Lewandowska

Finał Big Brothera 2 - kim są finaliści i co o nich wiadomo?

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, kim są finaliści "Big Brothera 2". Poniżej można znaleźć najważniejsze szczegóły na temat poszczególnych uczestników.

Big Brother 3 - kiedy trzecia edycja programu TVN i czy będzie nowy sezon?

Wiktor Stadniczenko ma 28 lat i pochodzi ze Wodnicy. Zawodowy model, z wykształcenia grafik-plastyk. Dzięki modelingowi zwiedził niemal cały świat. Mieszkał w Chinach i w Indiach, gdzie jak twierdzi, odnalazł prawdziwą miłość. Wiktor Stadniczenko, finalista "Big Brothera 2" ma wiele pomysłów na życie i trudno skupić mu się na jednym celu. Wciąż żyje na walizkach. Jego największymi przyjaciółmi są rodzice. Z tatą łączy go słabość do mocniejszych brzmień. To dzięki nim najlepiej czuje się w domu, w Ustce. 

Kamil Lemieszewski ma 36 lat i przyjechał do programu z Londynu. Człowiek orkiestra. Z wykształcenia pielęgniarz i położnik, ale pracował też między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo”, „Gwiezdne wojny - historie”. Uczestnik "Big Brothera 2" aktualnie mieszka w Londynie. Zafascynowany antropologią kultury i historią antyczną. Ma w planach napisanie książki o początkach religii katolickiej. Wie, że dla otoczenia jego życie może wydawać się szalone, jednak dla niego szaleństwo to norma. 

Martyna Lewandowska, jak sama powiedziała w TVN, spontanicznie zgłosiła się do programu. - Potraktowałam to jak los na loterii. Namawiali mnie znajomi, mówili, że jestem przebojowa. Jestem wprawdzie dziewczyną z małego miasta, ale mam niezwykły temperament. Lubię komplementować ludzi – poinformowała kandydatka. Lewandowska ma 21-lat i jest kosmetyczką. - Pomagam kobietom i pokazuję im, że nie muszą wiele zmienić, żeby pięknie wyglądać – zdradziła. 

Zagłosuj

Kto powinien wygrać 2. edycję "Big Brothera"?

Liczba głosów:

Przypomnijmy, że finał 2. edycji "Big Brothera"odbędzie się w niedzielę, 15 grudnia 2019 roku. Ostatni odcinek na żywo tradycyjnie będzie można oglądać w TVN7 o godzinie 20:00.

Big Brother 2 - kiedy finał 2019, gdzie i o której godzinie oglądać ostatni odcinek?

W trakcie trwania poprzedniej edycji show pojawiła się oficjalna informacja na temat nagrody - osoba, która zajmie 1. miejsce w finale "Big Brothera", otrzyma 100 000 zł oraz samochód Mitsubishi Space Star. Prawdopodobnie w 2. edycji "Big Brothera" nagroda będzie taka sama.

RadioZET.pl/JW