Zamknij

Big Brother 2019 - FINAŁ: kto dostał się do finału i kiedy oglądać?

Jolanta Waligóra
11.06.2019 11:00
Big Brother 2019 - FINAŁ: kto dostał się do finału i kiedy oglądać?
fot. Beata Zawadzka/East News

Kto w finale "Big Brothera" 2019 i kiedy oglądać? Zmagania uczestników programu dobiegają końca, a ostatni odcinek popularnego reality-show wyemitowany zostanie w drugiej połowie czerwca. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, co wiadomo o finale "Big Brothera" 2019.

"Big Brother" - FINAŁ 2019: kto się dostał i kim są finaliści? Kiedy i gdzie oglądać ostatni odcinek programu? O której godzinie transmisja? Jak głosować na swoich faworytów? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kto dostał się do finału "Big Brothera" 2019 i kiedy go oglądać.

Big Brother 2019 - FINAŁ: kto wygra program? [WYNIKI, ZWYCIĘZCA 16.06]

Big Brother - FINAŁ 2019: kto dostał się do finału?

Finał "Big Brothera" 2019 niewątpliwie wywoła wiele emocji. W końcu dowiemy się, który z uczestników zostanie kolejnym zwycięzcą programu.

Big Brother - FINAŁ 2019: jak głosować na finalistów online i SMS?

Ostatni odcinek na żywo, który wyemitowany został w niedzielę 9 czerwca, zaskoczył niejednego widza. Decyzją publiczności z programem pożegnał się Oleh Riashenstev. To jednak nie koniec. Igor, który zdobył najwięcej punktów za zadanie z ubiegłego tygodnia, automatycznie awansował do wielkiego i długo wyczekiwanego finału "Big Brothera" 2019. Dodatkowo uczestnik mógł wskazać osoby, z którymi chciałby dzielić finał. Padło na Bartka, Radka i Magdę. Igor tym samym wyeliminował Łukasza Darłaka z reality-show. 

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [LISTA UCZESTNIKÓW, ZDJĘCIA]

Oznacza to, że do finału "Big Brothera" 2019 awansowało czworo uczestników, tj. Igor Jakubowski, Magda Wójcik, Radek Palacz oraz Bartek Boruc.

Od niedzieli 9 czerwca można głosować na swojego faworyta. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online.

Big Brother 2019: Znamy zwycięzcę programu? Internauci nie mają wątpliwości

Finał Big Brothera 2019 - kiedy oglądać?

Wielu fanów programu, którzy przez kilkanaście ostatnich tygodni śledzili życie uczestników w Domu Wielkiego Brata, zastanawia się także, kiedy finał "Big Brothera" 2019. Ostatni odcinek nowej edycji programu będzie można oglądać w niedzielę, 16 czerwca. Finał tradycyjnie wyemitowany zostanie o godzinie 20:00 w TVN7.

Big Brother 2019 - NAGRODA: ile otrzyma zwycięzca Big Brothera?

Zagłosuj

Kto powinien wygrać finał "Big Brothera"?

Liczba głosów:

Nowa edycja polskiej wersji "Big Brothera" powróciła na ekrany po 10 latach. Pierwszy odcinek wyemitowany został 17 marca. Od tamtej pory z programem pożegnało się kilkoro uczestników, m.in. Agnieszka Raczyńska, Natalia Wróbel, Tomasz Urban czy Karolina Wnęk, którzy przegrali w głosowaniu widzów, a Daniel Barłóg, Marlena Klimczyk, Justyna Żak i Paweł Grigoruk sami zrezygnowali z dalszego udziału w show. Z kolei Maciej Borowicz i Jakub Pyśk zostali wyrzuceni z Domu Wielkiego Brata za złamanie regulaminu.  

Big Brother, 2. edycja - kiedy nowe odcinki i czy powstanie kolejny sezon w 2019?

RadioZET.pl/JW