Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Big Brother 2019 - FINAŁ: kto dostał się do finału i kiedy oglądać?

11.06.2019 11:00

Kto w finale "Big Brothera" 2019 i kiedy oglądać? Zmagania uczestników programu dobiegają końca, a ostatni odcinek popularnego reality-show wyemitowany zostanie w drugiej połowie czerwca. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, co wiadomo o finale "Big Brothera" 2019.

Big Brother 2019 - FINAŁ: kto dostał się do finału i kiedy oglądać? fot. Beata Zawadzka/East News

"Big Brother" - FINAŁ 2019: kto się dostał i kim są finaliści? Kiedy i gdzie oglądać ostatni odcinek programu? O której godzinie transmisja? Jak głosować na swoich faworytów? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kto dostał się do finału "Big Brothera" 2019 i kiedy go oglądać.

Big Brother 2019 - FINAŁ: kto wygra program? [WYNIKI, ZWYCIĘZCA 16.06]

Big Brother - FINAŁ 2019: kto dostał się do finału?

Finał "Big Brothera" 2019 niewątpliwie wywoła wiele emocji. W końcu dowiemy się, który z uczestników zostanie kolejnym zwycięzcą programu.

Big Brother - FINAŁ 2019: jak głosować na finalistów online i SMS?

Ostatni odcinek na żywo, który wyemitowany został w niedzielę 9 czerwca, zaskoczył niejednego widza. Decyzją publiczności z programem pożegnał się Oleh Riashenstev. To jednak nie koniec. Igor, który zdobył najwięcej punktów za zadanie z ubiegłego tygodnia, automatycznie awansował do wielkiego i długo wyczekiwanego finału "Big Brothera" 2019. Dodatkowo uczestnik mógł wskazać osoby, z którymi chciałby dzielić finał. Padło na Bartka, Radka i Magdę. Igor tym samym wyeliminował Łukasza Darłaka z reality-show. 

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [LISTA UCZESTNIKÓW, ZDJĘCIA]

Oznacza to, że do finału "Big Brothera" 2019 awansowało czworo uczestników, tj. Igor Jakubowski, Magda Wójcik, Radek Palacz oraz Bartek Boruc.

Od niedzieli 9 czerwca można głosować na swojego faworyta. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online.

Big Brother 2019: Znamy zwycięzcę programu? Internauci nie mają wątpliwości

Finał Big Brothera 2019 - kiedy oglądać?

Wielu fanów programu, którzy przez kilkanaście ostatnich tygodni śledzili życie uczestników w Domu Wielkiego Brata, zastanawia się także, kiedy finał "Big Brothera" 2019. Ostatni odcinek nowej edycji programu będzie można oglądać w niedzielę, 16 czerwca. Finał tradycyjnie wyemitowany zostanie o godzinie 20:00 w TVN7.

Big Brother 2019 - NAGRODA: ile otrzyma zwycięzca Big Brothera?

Zagłosuj

Kto powinien wygrać finał "Big Brothera"?

Nowa edycja polskiej wersji "Big Brothera" powróciła na ekrany po 10 latach. Pierwszy odcinek wyemitowany został 17 marca. Od tamtej pory z programem pożegnało się kilkoro uczestników, m.in. Agnieszka Raczyńska, Natalia Wróbel, Tomasz Urban czy Karolina Wnęk, którzy przegrali w głosowaniu widzów, a Daniel Barłóg, Marlena Klimczyk, Justyna Żak i Paweł Grigoruk sami zrezygnowali z dalszego udziału w show. Z kolei Maciej Borowicz i Jakub Pyśk zostali wyrzuceni z Domu Wielkiego Brata za złamanie regulaminu.  

Big Brother, 2. edycja - kiedy nowe odcinki i czy powstanie kolejny sezon w 2019?

RadioZET.pl/JW

Oceń