Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Big Brother 2019: LIVE STREAM. Gdzie oglądać w internecie? [TRANSMISJA NA ŻYWO ONLINE]

29.03.2019 14:30

Big Brother 2019: w najnowszej edycji programu widzowie będą mogli oglądać uczestników przez całą dobę dzięki livestreamowi online. Sprawdzamy od kiedy zostanie wprowadzona możliwość podglądania osób występujących w Big Brotherze 2019, a także gdzie ruszy internetowa transmisja na żywo z reality show.  

Big Brother 2019: livestreaming. Gdzie oglądać? [TRANSMISJA] fot. Big Brother facebook

Big Brother na żywo 24h. Sprawdzamy gdzie będzie można oglądać live stream Big Brothera 24 godziny na dobę. To jedna z nowości, jakie wprowadzą producenci programu w najnowszej, 6. edycji Big Brothera.

>> Big Brother: nowa edycja 2019 - kiedy program, gdzie oglądać, kto poprowadzi? 

Big Brother 2019: live stream na żywo [24H, LIVE]

- Live stream Big Brothera przez 24 godziny na dobę zostanie wprowadzony od tegorocznej edycji reality show – zapowiedzieli producenci programu jeszcze przed jego premierą.

"Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

- Big Brother 2019 będzie wyglądał inaczej niż poprzednia edycja programu. Przede wszystkim dom nie będzie przeszklony. Od tego roku pojawi się też nowość - livestream, który można oglądać 24 godziny na dobę – zapowiedział Bartek Jędrzejak w programie "Dzień Dobry TVN".

>> "Big Brother" 2019: UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowej edycji?

Big Brother 2019 przez całą dobę: gdzie oglądać online w Internecie? [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Livestream Big Brother 2019 przez całą dobę będzie można obejrzeć w Internecie. Widzowie "Big Brothera", którzy wykupią pakiet "Big Brother" Non Stop, będą mieli dostęp do kilku programów nie pokazywanych na antenie TVN 7 i TVN. Transmisję z "Big Brothera" można wykupić na 24 godziny (10 zł), na siedem dni (20 zł) lub na 90 dni (50 zł).

>> Big Brother - CASTINGI 2018/19. Jak zgłosić się do programu, gdzie, do kiedy?

Big Brother 2019: kiedy i gdzie oglądać program? [TV, ONLINE]

Premiera nowej edycji Big Brothera w TVN odbędzie się 17 marca 2019 r.

Big Brother będzie dostępny także w internecie - na platformie internetowej player.pl. W telewizji reality show pokaże stacja TVN7. Emisja Big Brothera 2019 w TVN7 jest zaplanowana codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 20. Później, bo o 23:15 można obejrzeć Big Brother Extra.

"Big Brother" 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

TVN7 zaplanował już też łączenia na żywo z Domem Wielkiego Brata: Big Brother - Pobudka (o godz. 9:50), Big Brother - Popołudnie (godz. 13:35) oraz Big Brother: podwieczorek (godz. 16:40). Według producentów, będą to krótkie, kilkuminutowe odcinki. TVN7 w każdą niedzielę pokaże też Big Brother na żywo, w którym będzie można obejrzeć podsumowanie tygodnia w programie.

>> Małgorzata Ohme i Urszula Chincz prowadzącymi nową edycję „Big Brothera”

RadioZET.pl/PZ 

Oceń