Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Big Brother 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca Big Brothera?

16.06.2019 22:00

Jaką nagrodę otrzyma zwycięzca "Big Brothera" 2019? Program wraca na antenę po 11 latach przerwy, a odcinki emitowane będą przez trzy miesiące, począwszy od niedzieli, 17 marca. Wielu widzów interesuje przede wszystkim nagroda, o jaką walczyć będą uczestnicy reality show. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera" 2019? 

"Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"? fot. bigbrother.tvn.pl

"Big Brother" 2019 - NAGRODA za 1. miejsce. Jaka jest przewidziana wygrana? Ile pieniędzy otrzyma zwycięzca 9. edycji "Big Brother"? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy, co wiadomo na temat nagrody.

Big Brother 2019: kto jest Wielkim Bratem i kto nim był w poprzednich edycjach?

"Big Brother" 2019 - ile dostanie zwycięzca programu?

Jaka nagroda za wygraną w "Big Brotherze" 2019? Wielu widzów programu, którzy śledzili losy uczestników reality show, zastanawia przede wszystkim nagroda, którą otrzyma zwycięzca. Oficjalna informacja na ten temat została już ujawniona - osoba, która zajmie 1. miejsce w finale "Big Brothera" otrzyma 100 000 zł oraz samochód Mitsubishi Space Star.

Big Brother 2019: live stream. Gdzie oglądać? [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Przypominamy, że w poprzednich edycjach "Big Brothera", nagroda za zwycięstwo w programie wynosiła 500 000 zł. Czy tym razem będzie przedstawiać się podobnie? A może będzie wyższa? Tego z pewnością dowiemy się już niebawem.

"Big Brother" 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Nagroda Big Brother 2019 - kto ją otrzyma?

O nagrodę za zwycięstwo w "Big Brotherze" 2019 walczyło 16 uczestników. Co tydzień program opuszczała jedna osoba. O tym, kto pozostał w reality show, decydowały zarówno osoby, biorące udział w "Big Brotherze", jak i widzowie przy pomocy telefonów - dzwoniąc pod specjalny numer lub wysyłając wiadomość SMS. Uczestnik, który w ostatnim tygodniu programu otrzyma najwięcej głosów od widzów, stanie się zwycięzcą "Big Brothera" 2019 i otrzyma nagrodę.

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Big Brothera"?

Big Brother 2019: Oto największe skandale poprzednich edycji reality show

Finał "Big Brothera" 2019 odbędzie się w niedzielę, 16 czerwca. O nagrodę główną walczą: Igor Jakubowski, Radek Palacz, Bartek Boruc oraz Magda Wójcik.

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowej edycji? 

RadioZET.pl/JW

Oceń