Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Big Brother 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca Big Brothera?

05.04.2019 15:47

Jaką nagrodę otrzyma zwycięzca "Big Brothera" 2019? Program wraca na antenę po 11 latach przerwy, a odcinki emitowane będą przez trzy miesiące, począwszy od niedzieli, 17 marca. Wielu widzów interesuje przede wszystkim nagroda, o jaką walczyć będą uczestnicy reality show. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera" 2019? 

"Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"? fot. bigbrother.tvn.pl

"Big Brother" 2019 - NAGRODA za 1. miejsce. Jaka jest przewidziana wygrana? Ile pieniędzy otrzyma zwycięzca 9. edycji "Big Brother"? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy, co wiadomo na temat nagrody.

Big Brother 2019: kto jest Wielkim Bratem i kto nim był w poprzednich edycjach?

"Big Brother" 2019 - ile dostanie zwycięzca programu?

Jaka nagroda za wygraną w "Big Brotherze" 2019? Wielu widzów programu, którzy chcą śledzić losy uczestników reality show, zastanawia przede wszystkim nagroda, którą otrzyma zwycięzca. Choć producenci póki co nie podali oficjalnie wysokości nagrody za zwycięstwo w Big Brotherze, widzowie szacują już, że jest to czek o wysokości 100 tys. złotych. Czekamy jeszcze na potwierdzenie tej informacji. Gdy je otrzymamy, artykuł będzie aktualizowany. 

Big Brother 2019: live stream. Gdzie oglądać? [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Przypominamy, że w poprzednich edycjach "Big Brothera", nagroda za zwycięstwo w programie wynosiła 500 000 zł. Czy tym razem będzie przedstawiać się podobnie? A może będzie wyższa? Tego z pewnością dowiemy się już niebawem.

"Big Brother" 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Nagroda Big Brother 2019 - kto ją otrzyma?

O nagrodę za zwycięstwo w "Big Brotherze" 2019 będzie walczyć 16 uczestników. Co tydzień program będzie opuszczać jedna osoba. Prawdopodobnie - jak to było w poprzednich edycjach - o tym, kto pozostanie w reality show, decydować będą zarówno osoby, biorące udział w "Big Brotherze", jak i widzowie, przy pomocy telefonów - dzwoniąc pod specjalny numer lub wysyłając wiadomość SMS. Uczestnik, który finalnie jako jedyny zostanie w programie, stanie się zwycięzcą "Big Brothera" 2019 i otrzyma nagrodę.

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Big Brothera"?

Big Brother 2019: Oto największe skandale poprzednich edycji reality show

"Big Brother" 2019 wraca na antenę po 11 latach przerwy. Odcinki emitowane będą przez trzy miesiące, począwszy od niedzieli, 17 marca. Nową edycję programu prowadzić będzie Agnieszka Woźniak-Starak. Z kolei współprowadzącymi będą Ula Chincz, Małgorzata Ohme i Bartek Jędrzejak z "Dzień dobry TVN".

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowej edycji? 

RadioZET.pl/JW

Oceń