Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Big Brother 2019 - NOMINACJE. O co w nich chodzi i na czym polegają?

29.03.2019 14:17

Na czym polegają nominacje w "Big Brotherze" 2019 i jak głosować? Program powraca na antenę po 11 latach przerwy, a odcinki będą emitowane przez trzy miesiące, począwszy od 17 marca. Nie wszyscy jednak oglądali poprzednie edycje, dlatego wielu widzów, którzy śledzą losy uczestników reality show, szuka informacji na temat tego, o co chodzi w nominacjach do opuszczenia "Big Brothera" 2019. Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

Big Brother 2019 - NOMINACJE. O co w nich chodzi i na czym polegają? fot. Piotr Molecki/East News

Nominacje w "Big Brotherze" 2019 - na czym polegają? O co w nich chodzi? Kiedy zostają ogłoszone? Kto wybiera uczestników nominowanych do opuszczenia programu? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o nominacjach w "Big Brotherze" 2019.

Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia programu? [24.03]

Big Brother 2019 - NOMINACJE do opuszczenia programu. O co w nich chodzi?

Na czym polegają nominacje do opuszczenia "Big Brothera" 2019? Informacji na ten temat szuka wiele osób, które oglądają nową edycję reality show i śledzą losy uczestników. W końcu nie wszyscy pamiętają, jakie zasady obowiązywały w poprzednich edycjach programu, a niektórzy nigdy nie oglądali ubiegłych sezonów. 

Big Brother 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Nominacje w "Big Brotherze" oficjalnie ogłaszane są w każdą środę. Każdy uczestnik w specjalnym Pokoju Zwierzeń wcześniej będzie rozmawiał z Wielkim Bratem i typował dwóch uczestników do odejścia z programu. W ten sposób co tydzień widzowie będą poznawać dwie osoby nominowane do opuszczenia "Big Brothera" 2019.

Big Brother 2019 - UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Nominacje w Big Brotherze 2019 - jak głosować i na czym to polega?

Jak już wspominaliśmy powyżej - nominacje w "Big Brotherze" oficjalnie będą podawane co tydzień, a dokładniej w każdą środę o godzinie 20:00. Do odejścia z programu nominowane będą dwie osoby, które uzyskały najwięcej głosów od pozostałych uczestników. Po ich ogłoszeniu, decyzja o tym, kto odejdzie z "Big Brothera", spoczywa po stronie widzów. Oznacza to, że od środy będzie można głosować na tą osobę, które według nas powinna opuścić program. Głosowanie odbywać się będzie na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online.

Big Brother 2019: głosowanie. Jak, kiedy i gdzie głosować?

Z kolei w niedzielę o 20:00 pojawią się oficjalne wyniki i jeden z uczestników będzie musiał pożegnać się z programem. Pozostali będą dalej walczyć o miejsce w wielkim finale.

Big Brother 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca Big Brothera?

Zagłosuj

Oglądasz "Big Brothera"?

RadioZET.pl/JW

Oceń