Zamknij

Big Brother 2019: głosowanie. Jak, kiedy i gdzie głosować?

Paweł Żurek
25.03.2019 11:36
Big Brother 2019: głosowanie. Jak, kiedy i gdzie głosować?
fot. Facebook Big Brothera

Big Brother 2019: głosowanie. Jak i gdzie zagłosować na uczestnika reality show, który ma odpaść z programu? Już niebawem w Big Brotherze czekają nas pierwsze głosowania, w których zdecydujemy o tym kto wyprowadza się z Domu Wielkiego Brata. Jak i gdzie głosować na uczestników Big Brothera 2019 ? Sprawdźcie w naszym artykule.

Big Brother 2019: jak zagłosować? Jak oddać głos na uczestników w Big Brotherze? Sprawdzamy gdzie, kiedy i jak oddać głos na uczestników, których chcemy wyeliminować z programu.

>>  Big Brother 2019 - o co chodzi w programie i na czym on polega? [ZASADY]

Big Brother 2019: jak i gdzie głosować?

By zagłosować w Big Brotherze trzeba będzie wysłać sms-a na 7322 z numerem nominowanej osoby (koszt 3,69 zł z VAT). Można to także zagłosować online przez stronę decyduj.online.

U nas sprawdzisz kto jest nominowany do tego, by odpaść z gry. Zobacz w linku poniżej kto niebawem może zostać wyeliminowany z Big Brothera 2019. 

>>  Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia programu? [24.03]

Kiedy można głosować w Big Brotherze?

Głosowanie, w którym widzowie i uczestnicy  Big Brothera decydują o tym kogo wyeliminować, odbywa się w programie co tydzień. Podjęcie decyzji poprzedza spotkanie w pokoju zwierzeń, gdzie odbywają się tak zwane nominacje. Wówczas każdy z biorących udział w Big Brotherze rozmawia z Wielkim Bratem na temat osób, z którymi mieszka w domu, i podaje imię i nazwisko tych uczestników, których chce wyeliminować.

Big Brother 2019 - NOMINACJE. O co w nich chodzi i na czym polegają?

Z domu Wielkiego Brata muszą wyprowadzić się ci, którzy otrzymają najwięcej głosów. Do tego, uczestników reality show z domu wyrzucają jeszcze widzowie w trakcie głosowania SMS.

Uczestnicy programu Big Brother 2019 "eliminują się" aż do momentu, gdy w Domu mieszkają już tylko 3 osoby. Wtedy widzowie, za pomocą internetowego i sms-owego głosowania, wybierają wśród nich zwycięzcę.

>> Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? LISTA UCZESTNIKÓW

RadioZET.pl/PZ