Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

29.03.2019 14:30

Premiera nowego "Big Brothera" wzbudza duże zainteresowanie telewidzów. Wiele osób zastanawia się, ile dni uczestnicy programu będą musieli spędzić w domu Wielkiego Brata lub ile trwa "Big Brother" 2019 i kiedy finał programu. Sprawdzamy najważniejsze informacje o reality-show.

Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych? fot. Piotr Molecki/East News

Ile trwa "Big Brother" 2019, ile dni uczestnicy spędzą w domu Wielkiego Brata i kiedy finał programu? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

» "Big Brother" 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zobaczymy?

W niedzielę, 17 marca 2019 roku TVN7 rozpoczął emisję powracającego po 11 latach przerwy reality-show. O godzinie 20.00 nastąpiła premiera "Big Brothera", którego główną twarzą ma być Agnieszka Woźniak-Starak. Program zdominuje wiosenną ramówkę stacji, ponieważ odcinki na żywo będą emitowane codziennie.

Program "Big Brother" łącznie potrwa około 3 miesiące. Odcinki będziemy mogli oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00. Będzie to główny odcinek, który potrwa jedną godzinę. To właśnie w tym paśmie w każdy czwartek na żywo przeprowadzone zostaną nominacje, podczas których mieszkańcy wskażą uczestników zagrożonych odejściem z programu. Widzowie wybiorą osobę, która w niedzielny wieczór zakończy przygodę z "Big Brotherem".

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? LISTA UCZESTNIKÓW

W sobotni wieczór TVN7 wyemituje aż dwa odcinki na żywo: "Big Brother Raport" (godz. 20.00) oraz "Big Brother Nocą+" (godz. 23.10). W dni powszednie w TVN7 będzie można obejrzeć dodatkowo trzy łączenia na żywo z Domem Wielkiego Brata:

  • "Big Brother - Pobudka" - o godzinie 9.50
  • "Big Brother - Popołudnie" - o godzinie 13.35
  • "Big Brother - Podwieczorek" - o godzinie 16.40

Wejścia antenowe na żywo potrwają kilka minut i mają zwiększać interakcję widzów z uczestnikami. "Big Brothera" 2019 online będzie można oglądać w serwisie Player.pl.

» Big Brother 2019: transmisja online. Gdzie obejrzeć transmisję w internecie?

Oprócz TVN7 i Player.pl, nowy "Big Brother" będzie można oglądać raz w tygodniu na antenie głównej TVN. W każdą niedzielę o 18.00 stacja przygotuje dla widzów godzinny program "Big Brother Tydzień". Będzie to podsumowanie najważniejszych wydarzeń tygodnia i krótki przegląd ze wszystkich odcinków emitowanych w TVN7: od ostatnich eliminacji, przez zadanie tygodniowe, aż po kolejne nominacje.

Ile dni trwa Big Brother 2019 i kiedy finał programu?

"Big Brother" 2019 rozpoczął się 17 marca i potrwa 91 dni. Finał programu planowany jest na niedzielę 16 czerwca 2019 roku. Nowy "Big Brother" nie będzie realizowany w studiu telewizyjnym. W edycji wystąpi 16 uczestników, którzy wprowadzą się do domu wolnostojącego. Uczestnicy zostali wybrani w castingu, który rozpoczął się w połowie grudnia 2018 roku. 

Mieszkańcy domu Wielkiego Brata będą wykonywać zadania, podzielone na tzw. tygodnie tematyczne (podobnie jak w pierwszych edycjach "BB" w TVN). Tygodniowe misje będą zaliczane przez Wielkiego Brata. Od współpracy całej grupy oraz kreatywności poszczególnych zawodników zależy zdobycie odpowiednich profitów, np. papierosów. 

» "Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/KP

Oceń