Zamknij

Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [12.05]

Jolanta Waligóra
17.05.2019 09:32
Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [12.05]
fot. Piotr Molecki/East News

Kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 12.05.2019? Oficjalna informacja na ten temat tradycyjnie pojawiła się w niedzielę wieczorem, podczas emisji odcinka na żywo. Szczegółowe informacje o tym, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 12.05 i jak głosować na osoby zagrożone, zamieszczamy poniżej.

Big Brother - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 12.05? Kiedy dowiemy się, kto będzie musiał opuścić program? Jak głosować na osoby nominowane? Przedstawiamy najważniejsze informacje i sprawdzamy, kto jest nominowany w "Big Brotherze" 12.05.2019.

Big Brother - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Big Brother - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [12.05]

Kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 12.05.2019? Takie pytanie zadaje sobie wielu fanów show, którzy od kilku tygodni śledzą życie uczestników programu, a nie mieli okazji obejrzeć ostatniego niedzielnego odcinka na żywo. Oficjalna informacja na temat nominacji do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 12.05 tradycyjnie została ogłoszona w niedzielę wieczorem. Najwięcej głosów od pozostałych uczestników otrzymali: Katarzyna Olek (6 głosów), Magdalena Zając (2 głosy), Bartłomiej Boruc (2 głosy), Magdalena Wójcik (2 głosy) oraz Radosław Palacz (2 głosy) i to właśnie oni są zagrożeni w tym tygodniu.

Big Brother 2019 - UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [ZDJĘCIA]

Uczestniczka "Big Brothera 2019", Katarzyna Olek ma 23 lata i mieszka w Warszawie. Jest wokalistką jazzową i fotografem. Jej największym osiągnięciem do tej pory było reprezentowanie Polski na festiwalu w Azerbejdżanie. Jej pradziadek grał na skrzypcach. Sama również uczęszczała do szkoły muzycznej, jednak rzuciła ją. Jak podkreśla, nie lubi, kiedy ktoś narzuca jej, co ma robić.

Magdalena Zając ma 27 lat. Zapowiedział ją Filip Chajzer na początku specjalnego programu na żywo we wtorek, 2 kwietnia. Mówił o niej, że posiada 200 hektarów pola, a oprócz tego ma 21 krów i konia o imieniu Lala. Dodał także, że "nie lubi pustych lasek". Kończy studia na kierunku politologia i sama o sobie mówi, że "tak samo dobrze czuje się w gumofilcach, jak i w pantoflach". Ma dziewięcioletnią córkę Wiktorię. Magda jest otwarta na nowy związek, ale jak mówi - ma bardzo wysokie wymagania. 

Bartłomiej Boruc ma 37 lat. Znajomi nazywają go "duszą towarzystwa", a on sam o sobie mówi: malarz, muzyk, raper, wodzirej. W programie podkreśla, że nie zawsze był tak ciepłym człowiekiem, jakim jest teraz. Gdy mieszkał w Polsce, jak sam przyznaje, alkohol i narkotyki przysłaniały mu wszystko. Szukał pomocy, jednak do nikogo się o nią nie zwracał. W tej trudnej sytuacji najbardziej pomogła mu jego obecna żona, z którą znają się już ponad 17 lat. Mają 12-letniego syna. 

Z kolei Magda Wójcik ma 30 lat i 12 lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Obecnie ma za sobą przeprowadzkę do Londynu, gdzie w tej chwili pracuje w jednym z modnych butików. Wcześniej mieszkała w Szkocji. Studiowała tam biotechnologię żywności, ale jak sama przyznała, od dziecka najbardziej pasjonowała ją moda. W przyszłości chciałaby także otworzyć własny sklep z ubraniami.

Uczestnik "Big Brothera" 2019, Radosław Palacz ma 41 lat i mieszka w Piekarach Śląskich. Z zawodu jest stolarzem. Ma żonę - są razem już od ponad 20 lat. Wychowują wspólnie dwóch synów. Dużo działa społecznie - organizuje duże akcje charytatywne. Z zamiłowania jest wędkarzem i akwarystą.

Big Brother 2019 - kto odpadnie i opuści Dom Wielkiego Brata? [19.05]

Zagłosuj

Kto powinien opuścić Dom Wielkiego Brata?

Liczba głosów:

Nominacje w Big Brotherze 2019 - jak głosować i kto jest nominowany 12.05?

O tym, kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 12 maja 2019, tradycyjnie zadecydowali uczestnicy programu podczas rozmowy z Wielkim Bratem w specjalnym Pokoju Zwierzeń. Po oficjalnym ogłoszeniu nominacji decyzja o tym, kto zostanie w reality show, spoczywa w rękach widzów. Oznacza to, że od niedzieli można głosować na tę osobę, które według nas powinna opuścić program. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online. W niedzielę, 19 maja dowiemy się natomiast, kto odpadł z Big Brothera.

Big Brother 2019: głosowanie. Jak, kiedy i gdzie głosować?

Przypominamy, że w ostatnim odcinku wyemitowanym w niedzielę nikt nie odpadł z programu. Na własne życzenie odeszła jednak Justyna Żak wraz z chłopakiem Pawłem Grigorukiem. Co więcej, do Domu Wielkiego Brata powrócił Łukasz Darłak.

RadioZET.pl/JW