Zamknij

Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [14.04]

Jolanta Waligóra
17.04.2019 10:19
Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [14.04]
fot. East News

Kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 14.04.2019? Oficjalna informacja na ten temat pojawiła się w niedzielę wieczorem, podczas emisji odcinka na żywo. Tego dnia rozpoczęło się także głosowanie. Szczegółowe informacje o tym, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 14.04 i jak głosować na osoby zagrożone, zamieszczamy poniżej.

Big Brother - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 14.04? Kiedy dowiemy się, kto będzie musiał opuścić program? Jak głosować na osoby nominowane? Przedstawiamy najważniejsze informacje i sprawdzamy, kto jest nominowany w "Big Brotherze" 14.04.2019.

» Big Brother 2019 - kto nowy dołączy i zamieszka w Domu Wielkiego Brata? [NOWY UCZESTNIK 01.04]

Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [14.04]

Kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 14.04.2019? Oficjalna informacja na ten temat została ogłoszona w niedzielę wieczorem podczas emisji kolejnego odcinka na żywo. To właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 14 kwietnia 2019. Jest to troje uczestników - Magda Zając, Kasia Olek oraz Łukasz Darłak. Kasia otrzymała 5 głosów, a Łukasz i Magda niewiele mniej, bo 4.

Uczestnicy w tym tygodniu nie mogli głosować na Justynę Żak, która przed eliminacjami otrzymała immunitet za wykonanie zadania.

AKTUALIZACJA - 17.04

We wtorek, 16 kwietnia dodatkowo karnie zostało nominowanych trzech uczestników - Magda Wójcik, Iza Mączka oraz Oleh Riaszeńczew. 

"Big Brother" 2019: Trzy karne nominacje. Widzowie oburzeni

Uczestniczka "Big Brothera 2019", Katarzyna Olek ma 23 lata i mieszka w Warszawie. Jest wokalistką jazzową i fotografem. Jej największym osiągnięciem do tej pory było reprezentowanie Polski na festiwalu w Azerbejdżanie. Jej pradziadek grał na skrzypcach. Sama również uczęszczała do szkoły muzycznej, jednak rzuciła ją. Jak podkreśla, nie lubi, kiedy ktoś narzuca jej, co ma robić.

Z kolei Magdalena Zając ma 27 lat. Filip Chajzer mówił o niej, że posiada 200 hektarów pola, a oprócz tego ma 21 krów i konia o imieniu Lala. Dodał także, że "nie lubi pustych lasek". Kończy studia na kierunku politologia i sama o sobie mówi, że "tak samo dobrze czuje się w gumofilcach, jak i w pantoflach". Ma dziewięcioletnią córkę Wiktorię. Magda jest otwarta na nowy związek, ale jak mówi - ma bardzo wysokie wymagania.

Ostatni nominowany uczestnik "Big Brothera" Łukasz Darłak ma 26 lat, 183 centymetry wzrostu, niebieskie oczy - właśnie takie informacje na jego temat możemy poznać ze strony internetowej agencji aktorskiej, z którą współpracuje. Urodził się w Rzeszowie. Wśród jego umiejętności można wymienić między innymi grę na pianinie, taniec. Lubi także jeździć na rowerze. Ukończył w Lart studiO w Krakowie 3-miesięczny kurs przygotowawczy do egzaminów na wydziały aktorskie w AT, PWST, PWSFTvIT. Przez 6 lat szkoły podstawowej uprawiał taniec towarzyski turniejowo. W wolnych chwilach ćwiczy crossfit i kalistenikę. 

Magda Wójcik ma 30 lat i 12 lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Obecnie ma za sobą przeprowadzkę do Londynu, gdzie w tej chwili pracuje w jednym z modnych butików. Wcześniej mieszkała w Szkocji. Studiowała tam biotechnologię żywności, ale jak sama przyznała, od dziecka najbardziej pasjonowała ją moda. W przyszłości chciałaby także otworzyć własny sklep z ubraniami. 

Uczestniczka Big Brothera 2019, Izabela Mączka ma 42 lata i pochodzi z Warszawy. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej programu "Big Brother", Iza Mączka to tytan pracy. Na co dzień zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowych w jednej z warszawskich korporacji. Zarządza sześcioosobowym zespołem. Łączy swoje obowiązki zawodowe z samotnym wychowywaniem trójki dzieci. Jest błyskotliwa i inteligentna, ma do siebie ogromny dystans. Chętnie dzieli się zabawnymi anegdotami ze swojego życia. Brzydzi się kłamstwem, chciałaby zacząć bardziej wierzyć w ludzi.

Oleh Riashentsev ma 20 lat i pochodzi z Ukrainy, z miasta Zaporoże. Jak sam powiedział w pierwszym odcinku programu, do Polski przyjechał, żeby szukać lepszego życia. Ma polskie korzenie - jego babcia była Polką. Jego spolszczone imię i nazwisko brzmi "Oleh Riaszeńczew".

Zagłosuj

Kto powinien opuścić Dom Wielkiego Brata?

Liczba głosów:

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [LISTA UCZESTNIKÓW, ZDJĘCIA]

Nominacje w Big Brotherze 2019 - jak głosować i kto jest nominowany 14.04?

O tym, kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 14 kwietnia 2019, decydowali uczestnicy programu podczas rozmowy z Wielkim Bratem w specjalnym Pokoju Zwierzeń. Po oficjalnym ogłoszeniu nominacji decyzja o tym, kto zostanie w reality show, spoczywa w rękach widzów. Oznacza to, że od niedzieli można głosować na tę osobę, które według nas powinna opuścić program. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online. W niedzielę, 21 kwietnia dowiemy się, kto odpadł z Big Brothera.

Big Brother 2019: głosowanie. Jak, kiedy i gdzie głosować?

Przypominamy, że w piątym odcinku na żywo z Domem Wielkiego Brata pożegnała się Klaudia Marchewka.

RadioZET.pl/JW