Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [28.04]

30.04.2019 13:13

Kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 28.04.2019? Oficjalna informacja na ten temat tradycyjnie pojawiła się w niedzielę wieczorem, podczas emisji odcinka na żywo. Szczegółowe informacje o tym, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 28.04 i jak głosować na osoby zagrożone, zamieszczamy poniżej.

Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [28.04] fot. Piotr Molecki/East News

Big Brother - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 28.04? Kiedy dowiemy się, kto będzie musiał opuścić program? Jak głosować na osoby nominowane? Przedstawiamy najważniejsze informacje i sprawdzamy, kto jest nominowany w "Big Brotherze" 28.04.2019.

Big Brother - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [28.04]

Kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 28.04.2019? Takie pytanie zadaje sobie wielu fanów programu, którzy od kilku tygodni śledzą życie uczestników, a nie mieli okazji obejrzeć ostatniego niedzielnego odcinka na żywo. Oficjalna informacja na temat nominacji do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 28.04 została ogłoszona w niedzielę wieczorem. Najwięcej głosów od pozostałych uczestników otrzymali Katarzyna Olek (5 głosów), Justyna Żak (4 głosy), Angelika Głaczkowska (4 głosy) i Kuba Pyśk (4 głosy) i to właśnie oni zostali zagrożeni. Wcześniej, decyzją Wielkiego Brata, Kuba i Angelika zadecydowali o tym, kto w tym tygodniu otrzyma immunitet - wybrali Magdę Zając

Big Brother 2019 - kto odpadnie w niedzielę i opuści Dom Wielkiego Brata? [5.05]

Katarzyna Olek ma 23 lata i mieszka w Warszawie. Jest wokalistką jazzową i fotografem. Jej największym osiągnięciem do tej pory było reprezentowanie Polski na festiwalu w Azerbejdżanie. Jej pradziadek grał na skrzypcach. Sama również uczęszczała do szkoły muzycznej, jednak rzuciła ją. Jak podkreśla, nie lubi, kiedy ktoś narzuca jej, co ma robić.

Justyna Żak ma 26 lat, pochodzi z Białegostoku, a wśród znajomych znana jest jako "Juszes". Również w sieci można znaleźć ją pod tym pseudonimem, ponieważ dziewczyna jest youtuberką. Zawodowo zajmuje się tworzeniem filmów w serwisie Youtubie. Pokazuje na nich m.in. przepisy na potrawy wegańskie.

Uczestniczka programu, Angelika Głaczkowska ma 32 lata i z zawodu jest stewardessą. Zawsze realizuje zamierzone cele, dlatego najbliżsi określają ją jako osobę porządną i obowiązkową. Niczego nie żałuje, a każdy dzień stara się wykorzystać mądrze i kreatywnie. Najbardziej szczęśliwa jest podróżując i poznając nowych ludzi. U drugiego człowieka razi ją sztuczność, którą wyczuwa od razu. Ma poczucie humoru oraz duży dystans do siebie. Marzy o własnej restauracji, w której mogłaby spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną.

Z kolei Jakub Pyśk pochodzi z Mławy i jest 26-letnim studentem. Studiuje na Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Pracuje jako barman. Lubi adrenalinę, dlatego najlepiej wspomina dzień, w którym skoczył ze spadochronem. Sport i sprzątanie to dwie czynności, które pomagają mu rozładować stres. Kuba w wolnych chwilach rozwija swoje pasje - gra na gitarze, śpiewa, biega długie dystanse oraz strzela z łuku. Razi go ludzka głupota. Odważny, przebojowy i zawsze skłonny do dyskusji. 

Big Brother 2019 - UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [ZDJĘCIA]

Zagłosuj

Kto powinien odpaść z "Big Brothera"?

Nominacje w Big Brotherze 2019 - jak głosować i kto jest nominowany 28.04?

O tym, kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 28 kwietnia 2019, decydowali uczestnicy programu podczas rozmowy z Wielkim Bratem w specjalnym Pokoju Zwierzeń. Po oficjalnym ogłoszeniu nominacji decyzja o tym, kto zostanie w reality show, spoczywa w rękach widzów. Oznacza to, że od niedzieli można głosować na tę osobę, które według nas powinna opuścić program. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online. W niedzielę, 5 maja dowiemy się natomiast, kto odpadł z Big Brothera.

Big Brother 2019: głosowanie. Jak, kiedy i gdzie głosować?

Przypominamy, że w siódmym odcinku na żywo z Domem Wielkiego Brata pożegnał się Łukasz Darłak.

Big Brother 2019 - kto odpadł i opuścił Dom Wielkiego Brata? [28.04]

RadioZET.pl/JW

Oceń