Zamknij

Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia programu? [24.03]

Jolanta Waligóra
25.03.2019 11:27
Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia programu? [24.03]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EASTNEWS

Kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 24.03.2019? Oficjalna informacja na ten temat pojawiła się w niedzielę wieczorem, podczas emisji odcinka na żywo. Szczegółowe informacje o tym, kto jest nominowany po drugim tygodniu "Big Brothera" 2019 i jak głosować na osoby zagrożone, zamieszczamy poniżej.

"Big Brother" - NOMINACJE 24.03.2019. Kto został nominowany do odejścia z programu? Kiedy dowiemy się, kto będzie musiał opuścić Dom Wielkiego Brata? Jak głosować na osoby nominowane? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kto jest nominowany po drugim tygodniu "Big Brothera" 2019.

Big Brother 2019 - kto odpadł z programu po pierwszym tygodniu? [24.03]

Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [24.03]

Kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 24.03.2019? Oficjalna informacja na ten temat została ogłoszona w niedzielę wieczorem podczas emisji kolejnego odcinka na żywo. To właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 2019. Jest to dwoje uczestników - Tomasz Urban oraz Łukasz Darłak. Pierwszy z nich otrzymał 6 głosów, a drugi niewiele mniej - 5.

Tomasz Urban z "Big Brothera" ma 34 lata i pochodzi z Gliwic. Od ponad 10 lat jest profesjonalnym modelem i bardzo lubi swoją pracę. Pochodzi z lekarskiej rodziny, ma czworo rodzeństwa. Poprzez udział w programie, Tomasz Urban chce udowodnić, że modele są inteligentni, a ich praca nie jest sielanką. Ma własną firmę, która zajmuje się sprzedażą designerskich zatyczek do uszu.  

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Z kolei Łukasz Darłak z "Big Brothera" ma 26 lat, 183 centymetry wzrostu, niebieskie oczy - właśnie takie informacje na jego temat możemy poznać ze strony internetowej agencji aktorskiej, z którą współpracuje. Urodził się w Rzeszowie. Z wykształcenia - i jak sam przyznaje również z zamiłowania - jest psychologiem. Aktualnie mieszka w Londynie, gdzie pracuje przede wszystkim jako asystent psychologa. Wśród jego umiejętności można wymienić między innymi grę na pianinie, taniec. Lubi także jeździć na rowerze. Ukończył w Lart studiO w Krakowie 3-miesięczny kurs przygotowawczy do egzaminów na wydziały aktorskie w AT, PWST, PWSFTvIT. Przez 6 lat szkoły podstawowej uprawiał taniec towarzyski turniejowo. W wolnych chwilach ćwiczy crossfit i kalistenikę.

Zagłosuj

Kto powinien opuścić Dom Wielkiego Brata?

Liczba głosów:

Nominacje w Big Brotherze 2019 - kto jest nominowany i jak głosować?

O tym, kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 24.03.2019, decydowali uczestnicy programu podczas rozmowy z Wielkim Bratem w specjalnym Pokoju Zwierzeń. Po oficjalnym ogłoszeniu nominacji decyzja o tym, kto zostanie w reality show, spoczywa w rękach widzów. Oznacza to, że od niedzieli można głosować na tą osobę, które według nas powinna opuścić program. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online. W niedzielę, 31 marca dowiemy się, kto odpadł z Big Brothera.

Big Brother 2019: głosowanie. Jak, kiedy i gdzie głosować?

Przypominamy, że w drugim odcinku na żywo z Domem Wielkiego Brata, a tym samym z programem, pożegnała się Natalia Wróbel. O tym, że Natalia ma odejść z show, zadecydowało 52 procent widzów. Z kolei w sobotę z programu odszedł Daniel Barłóg, który zdecydował się dobrowolnie opuścić reality-show. 

"Big Brother" 2019: Kolejny uczestnik chce opuścić program. "Szkoda mi czasu"

RadioZET.pl/JW